Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Учасникам АТО та членам їх сімей

До уваги учасників антитерористичної операції.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.01.2016р. №10 «Про затвердження плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції» в районі створюється група підтримки самодопомоги та взаємодопомоги для учасників антитерористичної операції.
Участь демобілізованих військовослужбовців є добровільна.
Робота групи буде спрямована на спільне подолання певних проблем.
З питання створення групи та участі у її роботі звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тел. 27468.

Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього Українського народу.
З метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, Указом Президента України від 14.01.2015 №15/2015 «Про часткову мобілізацію» оголошено проведення протягом 2015 року часткової мобілізації у три черги протягом 210 діб.
Згідно з цим же Указом Президента України доручено провести у період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення в запас (демобілізацію) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію”.
Законодавством України передбачено гарантії для військовослужбовців-учасників АТО та членів їх сімей.
Органи влади вживають заходи для забезпечення соціального захисту, надання медичної допомоги, адаптації та реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей.

  ДОВІДНИК демобілізованого учасника антитерористичної операції
Формат: DOC | Добавлен: 02/12/2015 14:15:08
499Kb Скачать скачать

Про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. №423


Герої не вмирають
В допомогу учасникам АТО та членам їх сімей