Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Актові записи

Останні роки збільшилась кількість звернень громадян з питань вивчення  свого родоводу. Архівний відділ Баштанської райдержадміністрації не зберігає документи, що є підставою для складання  історії роду тієї чи іншої особи. В дореволюційний період реєстрацію громадянського стану особи здійснювали установи релігійних культів. 

Спеціалістами Держархіву області проведено значну роботу по упорядкуванню та обліку таких документів . Створено окремі архівні фонди до яких увійшли  документи, що відображають наявність реєстрації актів цивільного стану ( народження, одруження, смерть) – метричні книги установ релігійних культів
 
Створено окремий архівний фонд ф.484 « Колекція метричних книг установ релігійних культів, що існували на території Миколаївської області». В колекцію внесено 2253 книги за 1804-1925 роки.
 
Актові записи в метричних книгах велись російською мовою. Географічні межі охоплюють  не тільки Миколаївську область, а й населені пункти Дніпропетровської, Кіровоградської, Одеської  та Херсонської областей.
 
Довідковий апарат складено до фонду ф.484 « Колекція метричних книг установ релігійних культів, що існували на території Миколаївської області»у вигляді «Алфавітних книг народжених, одружених та померлих громадян православного віросповідання» за 1862-1925 роки.
 
Пропоную «Перелік установ релігійних культів, що знаходились на території сучасного Баштанського району та документи яких відображають наявність реєстрації актів цивільного стану в населених пунктах району».
  Церковні актові записи
Формат: DOC | Добавлен: 03/08/2017 14:22:44
77Kb Скачать скачать