Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Центр надання адміністративних послуг


Центр надання адміністративних послуг
Портал адміністративних послуг Миколаївської області
Online-послуги
Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП при райдержадміністрації
Інформаційні картки адміністративних послуг
Бланки
Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту
Реєстр адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами райдержадміністрації
Оголошення
Нове у сфері надання адміністративних послуг

05 ПО 16 СЕРПНЯ З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН БУДЕ ПРИЗУПИНЕНО ВЧИНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЇ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

Друзі, якщо запланували проведення реєстраційних дій, зверніть увагу! З 07 по 16 серпня 2020 року впроваджуватиметься в експлуатацію оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Оскільки протягом цього часу буде відсутній доступ до ЄДР, ЦНАП не прийматиме заяв на послуги із кодом 52 та 55.

«З 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутній. Документи на реєстрацію не прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня. Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року», - зазначив Міністр юстиції Денис Малюська.

Детальніше про запуск оновленого ЄДР за посиланням https://minjust.gov.ua/news/ministry/denis-malyuska-minyust-zapuskae-onovleniy-edr


 

Важлива інформація для суб’єктів звернень!

З 11 лютого 2020 року призупинено прийом документів для отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Про відновлення роботи по прийому документів для отримання вищезазначених адміністративних послуг згідно Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП при Баштанській райдержадміністрації вас буде проінформовано через засоби масової інформації.За додатковою інформацією звертайтесь до ЦНАП при Баштанській райдержадміністрації за номером телефону (05158) 27485 Державний реєстратор - Чічкова Тетяна Олександрівна.


 

До уваги громадян, котрі потребують надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та надання відомостей із Єдиного Державного реєстру (витягів)

Відповідно Наказу Міністерства юстиції України №2409/5 від 14.07.2020 в період з 5 серпня 2020 року по 17 серпня 2020 року тимчасово буде обмежено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, тобто обмежено можливість відкрити й закрити ФОП/ЮО, внести будь-які зміни, отримати інформацію у формі витягу. У цей період дані зі старого реєстру переноситимуться до нового.

У період з 18 серпня 2020 року по 11 вересня 2020 року, в зв᾽язку з плановою щорічною відпусткою державного реєстратора Баштанської райдержадміністрації, надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації суб᾽єктів підприємницької діяльності буде доступно за адресою: місто Миколаїв, вулиця Адміральська, 20  (будівля міської ради І поверх)   (0512) 37-34-26, 37-35-65, 37-40-56