Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції

Керівнику підприємства

 Попередження!

 
Керівнику підприємств всіх форм власності
Про проведення заходів щодо
забезпечення належного рівня пожежної безпеки
 
Керівництво відокремленого підрозділу «Миколаївські магістральні електричні мережі (далі Миколаївські MEM) листом від 04.05.2017 № 17/10-512 «Про відключення ПЛ-220-330-750 кВ від спалювання стерні, валків» попереджає, що у зв’язку з початком обробки полів та посівної  кампанії 2017 року виникають випадки відключення ПЛ-220-330-750 кВ від пожеж в охоронній зоні ГІЛ, викликаними підпалами сухостою, скирд, стерні, залишків соломи тощо.
 
Підпалювання сухої трави, стерні, валків, очерету, лісосмуг призводить до відключення ліній електропередачі державного та міжнародного значення, а це в свою чергу веде до порушень режимів роботи об'єднаної енергетичної системи України та знеструмленню значних територій України, особливо ліній, які видають потужність Южно – Української АЕС, тому Миколаївське МЕМ, Баштанська райдержадміністрація попереджає про адміністративну і кримінальну відповідальність за невиконання правил пожежної безпеки,  в період підготовки та проведення зернозбиральної компанії.
 
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації                                                 Т.О.Калашнікова
  Про недопущення підпалів під ЛЕП
Формат: BMP | Добавлен: 25/04/2016 10:52:16
25481Kb Скачать скачать

До уваги сільгосптоваровиробників всіх форм власності!

Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» в Миколаївській області розпочав свою роботу по перевірці насіння та здійснює прийом Повідомлень (заявок на відбір проб)  на проведення сертифікації насіння  згідно Закону України «Про насіння і садивний матеріал» та інших нормативно-правових актів. 

Розрахунок вартості проведення робіт по визначенню посівних якостей насіння затверджено згідно з наказом №7 від 21.02.2017 року (ознайомитись можна на сайті - http://zernolab.com.ua/ua/vartist_nasinnya.htm).
За додатковою інформацією звертатись за адресою:  м. Миколаїв, вул.1-а Слобідська, 117 та через електронну адресу dpcs_mykolaiv@ukr.net.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до Вашого відома лист ТОВ"Спеціалізована механізована колона №23" з пропозицією щодо надання об'єктам  господарювання комплексних послуг з виробництва нових, модернізації та розширення існуючих сільськогосподарських  виробничих комплексів, розробки, планування, реалізації інвестиційних проектів  і програм розвитку агропромислового виробництва та подолання кризових явищ :

  Керівнику підприємства про здешевлення кредитів
Формат: DOC | Добавлен: 12/09/2016 16:12:36
30Kb Скачать скачать
  Керівнику господарства
Формат: DOCX | Добавлен: 08/06/2016 14:09:02
14Kb Скачать скачать