Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Керівнику підприємства

5 березня в районі проведено засідання за круглим столом «Вплив макро та мікроелементів на живлення та продуктивність соняшнику. Хвороби та системи захисту соняшнику і зернових».

Участь у заході взяли представники ТОВ «Агроком»,  сільгосптоваровиробники району та працівники управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації.

Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації повідомляє, що 12-14 березня поточного року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, у новому ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (с.Березівка, Макарівського району, Київської області) відбудеться виставка «Форум фермерських технологій» та Фермерський ярмарок контрактів – єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощуванням продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.

На виставці будуть представлені такі блоки розвитку фермерства в Україні:вирощування; зберігання; переробка; збут.

У рамках роботи виставки буде проведено навчально-практичний семінар з розвитку сільського зеленого туризму, а також ряд ділових заходів.

Більш детально з інформацією про форум (щодо його програми, відвідування, участі, контактів та ін.) можна ознайомитись на сайті виставки www://fermerua.com.


 

Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації повідомляє, що 5 березня 2019 року в м.Миколаєві компанія «AgriAnalytica» за підтримки проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» проводить бізнес – тренінг для фермерських господарств.

Метою заходу є підвищення поінформованості малих та середніх фермерських господарств щодо запровадження ефективного управління фермерськими господарствами, підвищення їх фінансової грамотності для полегшення доступу до кредитних ресурсів, а також можливості залучення державної підтримки за бюджетними програмами.

Коло питань, які плануються до розгляду:

види фінансових ресурсів для розвитку агробізнесу;

вимоги до позичальників та документів для отримання фінансування;

бізнес-плани та вимоги до їх оформлення;

програми державної підтримки агросектору та доступ до пільгових кредитних ресурсів.

В учасників тренінгу буде можливість отримати консультаційну підтримку в оформленні бізнес-планів та підготовці документів для отримання кредитних коштів.

Захід відбудеться 05 березня 2019 року, початок о 10.00 (реєстрація – 09.30) за адресою: 

м.Миколаїв, вул.Нікольська, 25, Готель Александрійський.

Участь у тренінгу – безкоштовна. 

Учасникам тренінгу необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням  https://trainings.agrianalytica.com/.


 

Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації, доводить до відома керівникам сільгосппідприємств та фізичним особам які утримують корів на молодняк ВРХ, що почала діяти постанова КМУ від 30 січня 2019 р. N110 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)".


 

Звертаємо увагу сільгосптоваровиробників району, що за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, останнім часом від суб’єктів господарювання надходить інформація про випадки отримання ними підозрілих листів від імені Міністерства.

Повідомлення надходять з фіктивної адреси info@minagro.com.uaз темою: «Отримайте дотацію в рамках державної підтримки сільського господарства».

В листі зазначається, що відповідний суб’єкт господарювання відібрано як потенційного кандидата на отримання дотації. Для цього шахраї пропонують завантажити та заповнити анкету. Імовірно, що завантажений файл містить вірусну програму.

Наразі Міністерством аграрної політики та продовольства України доопрацьовуються Порядки використання коштів державного бюджету на 2019 рік. Після затвердження Порядків постановами Кабінету Міністрів України, департаментом агропромислового розвитку буде доведено вичерпну інформацію щодо діючих напрямків фінансової підтримки.

Довідково: Достовірна інформація щодо програм держпідтримки публікується на офіційному сайті http://minagro.gov.ua.


 

У Миколаївському районі в трупі свині виявлено ДНК вірусу африканської суми свиней (АЧС)

28.01.2019 року о 11:00 год. до начальника Миколаївської  міської державної лікарні ветеринарної медицини Яськова В.В. надійшло повідомлення у телефонному режимі від керівника з соціально-економічного розвитку мкр. Велика Корениха та Мала Корениха про виявлення трупа свині на сміттєзвалищі, який знаходиться 400 м від мкр. Велика Корениха.

О 12:00 год. спеціалістами Миколаївської міської державної лікарні ветеринарної медицини та Миколаївського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області здійснено виїзд на вказану місцевість для зясування обставин та відбору зразків патологічного матеріалу.

Після прибуття спеціалістами виявлено 1 труп свині вагою приблизно 150 кг. Власника тварини встановити  не можливо.

Відібраний патологічний матеріал (селезінка, брижеві, підщеплені та заглоткові лімфовузли) направлено до Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів м. Дніпро.

Труп тварини знищено шляхом спалювання. Місце виявлення трупу свині продезінфіковано хлорним вапном.

Відповідно до звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторіїДержпродспоживслужби м.Дніпро про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу у 1 трупі свині виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней.


 

Про оголошення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2020 рік

Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про засади державно їрегіональної політики», постановою Кабінету Міністрів Українивід 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та іншими законодавчими актами передбачено реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку за підсумками конкурсного відбору.

Миколаївською обласною державною адміністрацією розміщено оголошення про попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2020 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївськійо бласті, на веб-сайті облдержадміністрації в розділі «Оголошення» за посиланням:  http://www.mk.gov.ua/ua/announce/?id=4352, а також на офіційному веб-сайті Мінрегіону у розділі Миколаївської області «Новинирегіону» http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=1816.

Основними умовами відбору інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документами;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків:

4) спроможність суб'єктів, на фінансування об'єктів яких залучаються кошти державною фонду регіонального розвитку. забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів; 

5)загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис.гривень, а для інших проектів - понад 1000 тис. гривень.

Попередній конкурсний вибір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2020 ропі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області, оголошується за напрямами:

Відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіональною розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їхреалізації.

Впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад.

Підтримка добровільно об'єднаних територіальних громад.

Енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів.

Розвиток спортивної інфраструктури.

Всі надані інвестиційні проекти повинні відповідати пріоритетам та напрямам, визначених в Стратегії регіонального розвитку Миколаївської області, затвердженої рішенням обласної ради від 16.04.2015 №9 «Про затвердження Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року», та напрямам і технічним завданням, щовизначені Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року, схваленого розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.12.2018 №584-р «Про схвалення проекту Плану заходів із реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, реалізація яких передбачається у 2020 році, проводиться з 08-00 до 17-00 за адресою: 54001, м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, каб.503 та триватиме до 01 березня 2019 року.

Інформація щодо умов участі у попередньому конкурсному відборі та переліку документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, розміщено на офіційному веб-порталі облдержадміністрації в розділі «Оголошення» за посиланням: http//mk.gov.ua/ua/announce/?id=4352 та на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/region-news?NID=1816 .

Баштанська райдержадміністрація попереджає, що продаж тваринної та рослинної продукції на стихійних ринках може бути зараженим та шкідливим для вашого здоров`я.

Ринки залишаються зоною епідемічного ризику. Актуальними вимогами відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» є ст.36 про «Обіг харчових продуктів на агропродовольчих ринках», наказ Міністерства сільського господарства і продовольства України від 04.06.1996 №23 "Про затвердження Ветеринарно-санітарних правил для ринків", інші діючі підзаконні акти.

Хочу звернути Вашу увагу, що вимоги законодавства написані не лише для адміністративного складу (та підлеглих) ринків, вони актуальні і для підприємців. А саме не можна допускати до реалізації харчові продукти, які заборонені законодавством: без документів, які засвідчують якість та безпеку, кондитерських, кулінарних виробів з м’яса, риби, птиці домашнього виготовлення, алкогольних напоїв, грибних, м’ясних, рибних та овочевих консервів, виготовлених в домашніх умовах, молока та олії в ПЕТ-пляшках невідомого походження, лікарських рослин, овочів та інших продуктів харчування з землі, дикорослих грибів при відсутності ветеринарно-санітарної експертизи.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації                                    Т.Калашнікова

Про Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2019»

Повідомляємо, що за підсумками засідання Ради з питань виставкової діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України прийнято рішення про початок компанії з організації проведення чергової XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» (далі - Виставка), яка відбудеться у м.Києві на початку червня 2019 року.

Під час роботи Виставки планується проведення презентації виробляємої підприємствами продукції, низки галузевих конференцій, семінарів, круглих столів за участі українських товаровиробників та їх закордонних партнерів.

Представлення виставкових матеріалів Вашого району в загальнообласній експозиції, буде сприяти розширенню ринків збуту продукції, налагодженню нових ділових контактів, висвітленню виробничих та науково-інноваційних досягнень регіону.

З метою своєчасної і якісної підготовки та гідного представлення товаровиробників в обласній та галузевих експозиціях, зокрема блоку тваринництва (виводки та експортної оцінки племінних тварин; аукціонів продажу племінних ресурсів; презентації сучасних технологій виробництва) під час проведення цього виставкового заходу.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації                                                         Т.КАЛАШНІКОВА

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Нормативний документ: Постанова Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» 

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15,0 млн.грн.

Фінансова підтримка здійснюється за наступними напрямами:

Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції;

Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

Здешевлення кредитів. 

МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ

Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції

Через державний банк компенсується 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ).

Для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане необхідно:

Крок 1. придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб'єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал. З реєстрами можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики в розділі РЕЄСТРИ АПК  http://minagro.gov.ua/uk/ministry?tid_hierachy=1384 

Крок 2. сформувати пакет підтверджуючих документів, які включають:

- копію статуту фермерського господарства;

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком;

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом.

Крок 3. подати до державного банку заявку, підтверджуючі документи та наступні копії:

- сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння;

- сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;

- платіжного доручення про оплату за насіння;

- накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння;

- акта про висів придбаного насіння. 

Крок 4.  отримати кошти на рахунок в державному банку

Документи для отримання часткової компенсації державними банками приймаються до 1 листопада.

Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі через державний банк компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання вітчизняного виробництва:

25 % - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»;

15% - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Для отримання часткової компенсації необхідно:

Крок 1. вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338 

Крок 2. закупити техніку чи обладнання вітчизняного виробництва

Крок 3. подати до державного банку заявки за двома програмами та такі підтвердні документи: 

- копію статуту фермерського господарства;

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком; 

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом

- копію платіжного доручення, що підтверджує оплату через державний банк

- акт приймання-передачі техніки та обладнання

Крок 4. отримати компенсацію на рахунок в державному банку.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130.

Здешевлення банківських кредитів

Фермерському господарству передбачено компенсацію за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами, залученими у національній валюті через державний банк у розмірі  1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт. 

Термін користування кредитами:

до 1 року, обсяг кредиту – не перевищує 500,0 тис.грн для покриття виробничих витрат;

до 3 років, обсяг кредиту – не перевищує 9,0 млн. грн для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Для отримання часткової компенсації необхідно:

Крок 1. укласти кредитний договір та одержати кредитні кошти для покриття виробничих витрат або витрат, пов’язаних з придбанням основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення;

Крок 2. подати до державного банку заявку та підтвердні документи:

- копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копія договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи);

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік; 

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком; 

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом;

Крок 3.щомісяця отримувати компенсацію за сплачені відсотки за кредитним договором в державному банку.

До уваги сільгосптоваровиробників всіх форм власності!

Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» в Миколаївській області розпочав свою роботу по перевірці насіння та здійснює прийом Повідомлень (заявок на відбір проб)  на проведення сертифікації насіння  згідно Закону України «Про насіння і садивний матеріал» та інших нормативно-правових актів. 

Розрахунок вартості проведення робіт по визначенню посівних якостей насіння затверджено згідно з наказом №7 від 21.02.2017 року (ознайомитись можна на сайті - http://zernolab.com.ua/ua/vartist_nasinnya.htm).
За додатковою інформацією звертатись за адресою:  м. Миколаїв, вул.1-а Слобідська, 117 та через електронну адресу dpcs_mykolaiv@ukr.net.

Щодо закупівлі молока

Міністерство аграрної  політики  та  продовольства України зважаючи на соціальну напругу пов’язану з питаннями закупівлі молока у населення та введення в дію 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коровяче». Технічні умови інформує.

Згідно з Законом України «Про стандартизацію» прийняття, скасування та відновлення дії національних стандартів відноситься до повноважень національного органу стандартизації, функції якого згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 №1163 «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації» виконує Державне підприємство «Український науково-дослідний і  навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (Далі - ДП «УкрНДНЦ»).

Наказом ДП «УкрНДНЦ» від 27.06.2018 № 188 «Про прийняття та скасування національного нормативного документа; про внесення зміни до наказу від 18 грудня 2017 р. № 420», визначено:

- прийняти національний нормативний документ з наданням чинності з 01 січня 2019 року ДСТУ 3662:2018 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови на заміну ДСТУ 3662:2015;

- скасувати національний нормативний документ з 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ3662-97 «Молоко - коров`яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока екстра, вищого та першого ґатунків з 01 січня 2019 року;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока другого гатунку з 01 січня 2020.

Детальна інформація щодо наказу розміщена на офіційному  сайті Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» у розділі «Стандартизація».

Наразі вимоги до молока регулюються Національним стандартом ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі». Положення даного стандарту поширюються на незбиране сире коров’яче молоко, яке накуповується у су`бєктів господарювання незалежно від форм власності, підприємствами з перероблення молока, підприємствами-покупцями молока, приватними підприємцями для переробки на молочні продукти.

Разом з цим, з метою підвищення якості молока та встановлення єдиних, адаптованих до норм  ЄС вимог щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві та введенні в обіг молока, молозива та молочних продуктів, Мінагрополітики  розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока  і молочних продуктів» (далі – проект наказу). Вказані вимоги запроваджують належну виробничу практику виробництва, переробки, введення в обіг молока та молочних продуктів.

Проектом наказу передбачено встановлення вимог до молока і молочних продуктів, їх виробництва, до доїльного обладнання та гігієни у господарствах, які виробляють молоко та молозиво, до доїння і збору молока, молозива і молочної сировини, до гігієни персоналу. Крім того, оператори ринку повинні будуть гарантувати відповідність молока вимогам законодавства України та певним  критеріям вмісту мікроорганізмів та кількості соматичних клітин у сирому молоці від корів, що йде на промислову переробку для виготовлення харчових продуктів. Для виконання цих критеріїв проектом наказу встановлено перехідний період з 01 січня 2020 року до 01 січня 2022 року.

  Рекомендаціїї НАЗК щодо декларування
Формат: DOCX | Добавлен: 21/02/2018 13:05:12
22Kb Скачать скачать
  Створення кооперативу (оголошення 28.02.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 28/02/2018 13:06:07
29Kb Скачать скачать
  Часткова компенсація вартості техніки (оголошення 2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 28/02/2018 13:06:29
14Kb Скачать скачать
  Підтримка тваринництва (оголошення 20.03.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 20/03/2018 14:58:43
22Kb Скачать скачать
  Постанова КМУ від 07.02.2018 №106
Формат: DOC | Добавлен: 11/04/2018 15:05:42
86Kb Скачать скачать
  Увага, бджоли (оголошення від 07.11.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 07/11/2018 09:57:16
16Kb Скачать скачать
  Увага, бджоли (додаток до оголошення від 07.11.2018)
Формат: PDF | Добавлен: 07/11/2018 10:03:05
1945Kb Скачать скачать
  Бюджетна субсидія фермерських господарств (оголошення від 19.11.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 19/11/2018 14:27:18
17Kb Скачать скачать
  Нові бюджетні субсидії (оголошення 19.11.2018)
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 14:54:53
43Kb Скачать скачать
  Про форвардну програму закупівлі зернових (оголошення 19.11.2018)
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 15:08:38
35Kb Скачать скачать
  Щодо компенсації вартості сільськогосподарської техніки (огол. від 30.01.2019)
Формат: DOCX | Добавлен: 31/01/2019 14:49:40
13Kb Скачать скачать