Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Керівнику підприємства

Повідомляємо, що з метою підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та покращення доступу фермерських господарств до фінансово-кредитних ресурсів, компанією AgriAnalytica www.agrianalytica.com за підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників України сформовано онлайн платформу, в рамках якої є можливість для фермерського господарства сформувати потребу в матеріальних та фінансових ресурсах, отримати доступ до придбання насіння, ЗЗР, добрив, ПММ та техніки від провідних постачальників за оптимальними цінами, а також отримати фінансування для закупки необхідних ресурсів.

Для отримання безкоштовного доступу до онлайн платформи необхідно заповнити картку фермера та отримати промокод. 

Реєстрація за посиланням: http://farmer.agrianalytica.com/register_reg.

Поряд з цим інформуємо, що компанією AgriAnalytica спільно з USAID буде проведено 10 бізнес-тренінгів, що надасть змоги забезпечити консультаційну підтримку по залученню фінансових ресурсів в аграрний сектор https://trainings.agrianalytica.com.

Метою проекту є підвищення фінансової грамотності фермерів для полегшення доступу до кредитних ресурсів. 

Перший тренінг відбудеться 28.11.2018 за адресою вул. Ползунова, 6, м.Київ, конференц-зал «Париж» готелю «Ібіс». 

Дата закінчення реєстрації 23 листопада 2018 року.

Просимо довести вищезазначену інформацію до суб’єктів господарювання агропромислового комплексу району.

За додатковою інформацією  просимо звертатися до керівника компанії «AgriAnalytica» Людмили Тимошенко: (097) 578-46-51, (044) 225-85-30

 

Доводимо до Вашого відома, що 30 листопада 2018 року о 09.00 годині за адресою: м.Луцьк конференц – зал готелю Україна відбудеться міжнародна конференція «Все про фундук. Ринок Фундука. Розвиток, виробництво, переробка» програма та форма заявки для участі додається.

Звертаємо Вашу увагу, що для учасників конференції даний захід є платним, вартість реєстраційного внеску додається.

Враховуючи зазначене, прошу довести дану інформацію до зацікавлених осіб.

За детальною інформацією щодо участі у заході звертатись за тел.. (050) 568-64-62, (096) 292-45-06.

Довідки за телефонами: 050 5686462   096 2924506    Заявки на E-mail:  ukr-nuts@ukr.net

Учасником семінару може бути фізична особа, або підприємство, установа в особі керівника,  які надіслали заяву та сплатили реєстраційний внесок

 Реєстраційний внесок  для одного учасника :

•Для учасников  900.00 грн.

Для членів Асоціації, учасників АТО  – 450 грн.

 У вартість участі входить:

1. Реєстраційний внесок.

2. Участь у конференції.

3. Пакет з інформаційними матеріалами.

4. Доповіді учасників семінару, після її закінчення (за замовленням) в електронному вигляді.

Заочна участь (500 гривень):

1. Вкладення рекламних проспектів у Пакет з інформаційними матеріалами.

2. Надання презентаційніх  матеріалів учасників семінару після його  закінчення.

Рекламні послуги (для учасників семінару).

1. Вкладення рекламних листівок в Пакет з інформаційними матеріалами - 300.00 гривень.

2. Розміщення рекламного стенду або плаката в місці проведення  семінару - 600.00 гривень.

 3. Рекламний виступ з презентацією своїх послуг або товару (10 хвилин + 5 хвилин відповіді на питання) - 2000.00 гривень.

4.  Право запрошення необмеженої кількості учасників зі знижкою 10%.

Для представників ЗМІ, науковців - участь безкоштовна, за наявності направлення від керивництва та  надання Асоціації своїх матеріалів за результатами семінару.

Заявка

на участь у науково - практичному семінарі

«Все про фундук. Ринок фундука. Розвиток, виробництво, переробка»                     

                                      Заповнити та надіслати  на  ukr-nuts@ukr.net      (Обов’язково)        

Повне найменування підприємства

 

Прізвище,  Ім’я  керівника 

 

Тел/факс

 

E-mail:*

 

Учасники:

1.     Прізвище,  Ім’я  учасника, посада

2.     Прізвище, Ім’я  учасника, посада

3.     Прізвище, Ім’я  учасника, посада

 

 

 Оплату можливо  провести через банк, або на картку Приват банку за рахунком після отримання заявки. 

Про Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2019»

Повідомляємо, що за підсумками засідання Ради з питань виставкової діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України прийнято рішення про початок компанії з організації проведення чергової XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» (далі - Виставка), яка відбудеться у м.Києві на початку червня 2019 року.

Під час роботи Виставки планується проведення презентації виробляємої підприємствами продукції, низки галузевих конференцій, семінарів, круглих столів за участі українських товаровиробників та їх закордонних партнерів.

Представлення виставкових матеріалів Вашого району в загальнообласній експозиції, буде сприяти розширенню ринків збуту продукції, налагодженню нових ділових контактів, висвітленню виробничих та науково-інноваційних досягнень регіону.

З метою своєчасної і якісної підготовки та гідного представлення товаровиробників в обласній та галузевих експозиціях, зокрема блоку тваринництва (виводки та експортної оцінки племінних тварин; аукціонів продажу племінних ресурсів; презентації сучасних технологій виробництва) під час проведення цього виставкового заходу.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації                                                         Т.КАЛАШНІКОВА

 

Доводимо до Вашого відома, що з 20 по 23 листопада 2018 року відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум – 2018 – головна подія машинобудівної галузі України.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м.Київ, Броварський пр.,15. павільйони № 1,2,3, входи № 1С,2А, 3А, 3С з боків станції метро «Лівобережна» та р. Дніпро відповідно.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструменти)

Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва)

Гідравліка. Пневматика

Підшипники

Підйомно-транспортне, складське обладнання

УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва)

Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання)

Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони)

УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання).

Телефон для довідок (044) 201-11-65, (044) 201-11-58.

Доводимо до Вашого відома, що у листопаді-грудні  2018 року, зокрема  20 листопада у м.Вінниця, 21 листопада у м.Хмельницький, 27 листопада у м.Суми, 28 листопада у м.Полтава та 3 грудня у м.Київ асоціація "Дунайська соя" спільно з партнерами проводять одноденні навчання на тему:  "ЖИВИЙ КЕЙС ІЗ ВИРОЩУВАННЯ СОЇ БЕЗ ГМО: ЯК ЕФЕКТИВНО ВИРОЩУВАТИ ТА ОТРИМУВАТИ ВИСОКІ ПРИБУТКИ".

Під час навчання буде надана інформація  щодо традиційних переваг  технології вирощування сої,  стандартів асоціації "Дунайська соя" та перспектив реалізації не ГМО сої на  європейському  ринку в рамках підтримки  та розвитку  вітчизняної  селекції, також буде  розглядатись ефективність вирощування  сортів  селекції інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України.

Участь у навчальній програмі безкоштовна але потребує  реєстрації учасників (прес-реліз додається).

Детальну інформацію щодо  місця проведення  навчання, умов реєстрації можна отримати у представників асоціації "Дунайська соя": ПРОСОЛЕНКО ОКСАНИ (тел.: +38-096-004-40-03, e-mail: ukraine@donausoja.org), РАДЮК АНАСТАСІЇ (тел.: +38-067-467-21-32, e-mail: info.ua@donausoja.org), ПІВНЮК АНАСТАСІЇ (тел.: +38-063-623-58-21, e-mail: marketing.u@donausoja.org).

Доводимо до Вашого відома, що ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, м. Львів) спільно з компанією Targi Kielce S.A. (Республіка Польша) за підтримки Мінагрополітики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації вже втретє організовують 22-24 листопада 2018 р. Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO 2018», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн в агропромисловому секторі.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 22 листопада о 10.00 год. за адресою: м.Львів, вул.Щирецька, 36, виставковий центр Південний-ЕКСПО.

Міжнародна промислова виставка EuroAGRO має на меті створити платформу, де буде можливість доступу до знань та інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор, отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми в сільському господарстві, визначити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок.

Асортимент продукції, який цього річ буде представлений на виставці дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 3000 кв.м. виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щерецький, 36) буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегат, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін..) мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання, садовий інструмент, IT технології в управлінні АПК українського та іноземного виробництва.

Заплановані ділові заходи в рамках виставки «EuroAGRO 2018» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі. 22 листопада відбудеться конференція приурочена святкуванню 20-річчя Львівської аграрної палати, запрошені гості з Німеччини, Польщі, Франції, Угорщини, Білорусії, Молдови,  23 листопада відбудеться ділові заходи для фермерів та фермерських господарств, 24 листопада відбудеться розіграші та акції для фермерів.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за контактними телефонами: 380 32 2970628 та 380 67 6758318.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Нормативний документ: Постанова Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» 

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15,0 млн.грн.

Фінансова підтримка здійснюється за наступними напрямами:

Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції;

Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

Здешевлення кредитів. 

МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ

Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції

Через державний банк компенсується 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ).

Для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане необхідно:

Крок 1. придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб'єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал. З реєстрами можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики в розділі РЕЄСТРИ АПК  http://minagro.gov.ua/uk/ministry?tid_hierachy=1384 

Крок 2. сформувати пакет підтверджуючих документів, які включають:

- копію статуту фермерського господарства;

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком;

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом.

Крок 3. подати до державного банку заявку, підтверджуючі документи та наступні копії:

- сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння;

- сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;

- платіжного доручення про оплату за насіння;

- накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння;

- акта про висів придбаного насіння. 

Крок 4.  отримати кошти на рахунок в державному банку

Документи для отримання часткової компенсації державними банками приймаються до 1 листопада.

Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі через державний банк компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання вітчизняного виробництва:

25 % - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»;

15% - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Для отримання часткової компенсації необхідно:

Крок 1. вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338 

Крок 2. закупити техніку чи обладнання вітчизняного виробництва

Крок 3. подати до державного банку заявки за двома програмами та такі підтвердні документи: 

- копію статуту фермерського господарства;

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком; 

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом

- копію платіжного доручення, що підтверджує оплату через державний банк

- акт приймання-передачі техніки та обладнання

Крок 4. отримати компенсацію на рахунок в державному банку.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130.

Здешевлення банківських кредитів

Фермерському господарству передбачено компенсацію за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами, залученими у національній валюті через державний банк у розмірі  1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт. 

Термін користування кредитами:

до 1 року, обсяг кредиту – не перевищує 500,0 тис.грн для покриття виробничих витрат;

до 3 років, обсяг кредиту – не перевищує 9,0 млн. грн для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

Для отримання часткової компенсації необхідно:

Крок 1. укласти кредитний договір та одержати кредитні кошти для покриття виробничих витрат або витрат, пов’язаних з придбанням основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення;

Крок 2. подати до державного банку заявку та підтвердні документи:

- копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копія договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи);

- документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

- копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік; 

- довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

- згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком; 

- довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом;

Крок 3.щомісяця отримувати компенсацію за сплачені відсотки за кредитним договором в державному банку.

Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації  доводить до Вашого відома, що Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив про відкриття нової грантової програми – «Малі інноваційні гранти». 

Малі інноваційні гранти для втілення великих рішень

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації інформує, що в рамках Українського проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), бенефіціаром якого є облдержадміністрація, оголошено про відкриття нової грантової програми - «Малі інноваційні гранти»

«Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.

Для кого?

Грант можуть отримати:

жінки - власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес- групу чи кооператив;

чоловіки - власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості;

сімейні підприємства.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ та інше).

Яка мета грантів?

Сприяти розвитку жіночого підприємництва у сільській місцевості та покращенню умов праці в плодоовочевому секторі. Розширити можливості жінок у напрямку прийняття бізнес-рішень.

Які очікувані результати?

Реалізація інноваційних ідей, що сприяють сталому розвитку на існуючому ринку або проникненню на новий ринок.

Отримання додаткової вартості, підвищення обсягів виробництва без збільшення масштабів виробництва, зниження фізичних зусиль і часу, що витрачається, збільшення терміну життя продукту.

На що можна отримати грант? Приклади

На створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збути, сертифікація та інше).

На підвищення доданої вартості (наприклад: післяврожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше).

На підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше).

На удосконалення ринкових інформаційних систем, технологій та/або комунікацій.

Розмір грантової допомоги?

До 10 тис. канадських доларів на один проект.

Як взяти участь у конкурсі грантів?

З 1 вересня 2018 року на сайті uhbdp.org/ua/ слід заповнити форму-ессе (опис свого бізнесу за планом, посилання на форму буде надано в оголошенні). Апліканти, які подали ессе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримують посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. Після проходження тренінгу апліканти отримують посилання на заповнення грантової заявки.

Який термін подачі заявок на отримання гранту?

З 1 по 15 листопада 2018 року.

Хто розглядає заявки?

Всі заявки будуть розглянуті комітетом МЕБА.

Коли оголошуватимуть результати грантового конкурсу?

Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org/ua/ та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

До уваги сільгосптоваровиробників всіх форм власності!

Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» в Миколаївській області розпочав свою роботу по перевірці насіння та здійснює прийом Повідомлень (заявок на відбір проб)  на проведення сертифікації насіння  згідно Закону України «Про насіння і садивний матеріал» та інших нормативно-правових актів. 

Розрахунок вартості проведення робіт по визначенню посівних якостей насіння затверджено згідно з наказом №7 від 21.02.2017 року (ознайомитись можна на сайті - http://zernolab.com.ua/ua/vartist_nasinnya.htm).
За додатковою інформацією звертатись за адресою:  м. Миколаїв, вул.1-а Слобідська, 117 та через електронну адресу dpcs_mykolaiv@ukr.net.

Щодо закупівлі молока

Міністерство аграрної  політики  та  продовольства України зважаючи на соціальну напругу пов’язану з питаннями закупівлі молока у населення та введення в дію 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коровяче». Технічні умови інформує.

Згідно з Законом України «Про стандартизацію» прийняття, скасування та відновлення дії національних стандартів відноситься до повноважень національного органу стандартизації, функції якого згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 №1163 «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації» виконує Державне підприємство «Український науково-дослідний і  навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (Далі - ДП «УкрНДНЦ»).

Наказом ДП «УкрНДНЦ» від 27.06.2018 № 188 «Про прийняття та скасування національного нормативного документа; про внесення зміни до наказу від 18 грудня 2017 р. № 420», визначено:

- прийняти національний нормативний документ з наданням чинності з 01 січня 2019 року ДСТУ 3662:2018 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови на заміну ДСТУ 3662:2015;

- скасувати національний нормативний документ з 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ3662-97 «Молоко - коров`яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока екстра, вищого та першого ґатунків з 01 січня 2019 року;

- скасувати національний нормативний документ ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока другого гатунку з 01 січня 2020.

Детальна інформація щодо наказу розміщена на офіційному  сайті Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» у розділі «Стандартизація».

Наразі вимоги до молока регулюються Національним стандартом ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі». Положення даного стандарту поширюються на незбиране сире коров’яче молоко, яке накуповується у су`бєктів господарювання незалежно від форм власності, підприємствами з перероблення молока, підприємствами-покупцями молока, приватними підприємцями для переробки на молочні продукти.

Разом з цим, з метою підвищення якості молока та встановлення єдиних, адаптованих до норм  ЄС вимог щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві та введенні в обіг молока, молозива та молочних продуктів, Мінагрополітики  розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока  і молочних продуктів» (далі – проект наказу). Вказані вимоги запроваджують належну виробничу практику виробництва, переробки, введення в обіг молока та молочних продуктів.

Проектом наказу передбачено встановлення вимог до молока і молочних продуктів, їх виробництва, до доїльного обладнання та гігієни у господарствах, які виробляють молоко та молозиво, до доїння і збору молока, молозива і молочної сировини, до гігієни персоналу. Крім того, оператори ринку повинні будуть гарантувати відповідність молока вимогам законодавства України та певним  критеріям вмісту мікроорганізмів та кількості соматичних клітин у сирому молоці від корів, що йде на промислову переробку для виготовлення харчових продуктів. Для виконання цих критеріїв проектом наказу встановлено перехідний період з 01 січня 2020 року до 01 січня 2022 року.

  Рекомендаціїї НАЗК щодо декларування
Формат: DOCX | Добавлен: 21/02/2018 13:05:12
22Kb Скачать скачать
  Створення кооперативу (оголошення 28.02.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 28/02/2018 13:06:07
29Kb Скачать скачать
  Часткова компенсація вартості техніки (оголошення 2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 28/02/2018 13:06:29
14Kb Скачать скачать
  Підтримка тваринництва (оголошення 20.03.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 20/03/2018 14:58:43
22Kb Скачать скачать
  Постанова КМУ від 07.02.2018 №106
Формат: DOC | Добавлен: 11/04/2018 15:05:42
86Kb Скачать скачать
  Увага, бджоли (оголошення від 07.11.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 07/11/2018 09:57:16
16Kb Скачать скачать
  Увага, бджоли (додаток до оголошення від 07.11.2018)
Формат: PDF | Добавлен: 07/11/2018 10:03:05
1945Kb Скачать скачать
  Бюджетна субсидія фермерських господарств (оголошення від 19.11.2018)
Формат: DOCX | Добавлен: 19/11/2018 14:27:18
17Kb Скачать скачать
  Нові бюджетні субсидії (оголошення 19.11.2018)
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 14:54:53
43Kb Скачать скачать
  Про форвардну програму закупівлі зернових (оголошення 19.11.2018)
Формат: DOC | Добавлен: 19/11/2018 15:08:38
35Kb Скачать скачать