Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Актуально! Добровільне об’єднання територіальних громад Запобігання проявам корупції

ТОВ УкрАгроБуд

Інформуємо, що ТОВ «УкрАгроБуд» вже 7 років на ринку земле-переробної промисловості тa плідно співпрацює з агровиробниками і фермерами. Компанія спеціалізується по модернізації зерносушильних комплексів з газу на тверде паливо, що дає змогу акумулювати кошти сільського господарства. 
Також розробляються власні моделі зерносушильних комплексів, виготовляється і монтується котельні з повітряним обігрівом приміщень, що дозволяє швидко і якісно нагріти приміщення будь якого розміру від ангарів та свинарників до будинків культури та сільських рад, спортзалів. Такі зерносушильні комплекси допомагають не витрачати кошти на постійну підтримку температури в приміщенні за відсутності персоналу, а  запустивши котельню за 15-20 хв. до появи персоналу досягти оптимальної температури повітря використовуючи при цьому будь-який вид палива. 
ТОВ «УкрАгроБуд» індивідуально враховує всі побажання клієнта, надає безвідсоткову відстрочку на весь спектр послуг і пропонує нові технології та європейську якість.
Переваги ТОВ «УкрАгроБуд»:
компанія надає можливість відстрочки платежу;
відсутність відсоткових переплат;
розробка енергозберігаючих комплексів;
від 15 % економії споживання палива;
матеріали виконані лише з якісної нержавіючої сталі;
надає рекомендації щодо обладнання.
Більше детальну інформацію можна отримати за моб. тел. 093-916-68-42 (м. Біла Церква, вул. О.Гончара 1а/42а, приміщення 319), 099-148-47-79 (м. Умань, вул. Леніна 17, 2-й поверх) та 067-473-61-75, 098-071-85-57 (м. Рівне, вул. Тиха 1). E-mail: agroteplo_r@i.ua
Просимо довести зазначену інформацію до відома зацікавлених осіб вашого району.