Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Керівництво

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації – Луценко О.О.

Луценко Олена Олександрівна народилася 11 вересня 1976 року в селі Червоненьке, Тамбовської області, Росія.

У 1993 році вступила до Миколаївського кооперативного технікуму за спеціальністю банківська справа та закінчила його в 1996 році. У 2003 році закінчила Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю облік і аудит та здобула кваліфікацію економіст. З 2001 рік по 2002 рік працює у фінансовому управлінні райдержадміністрації на посаді спеціаліст  1 категорії бюджетного відділу; з 2002 року по 2005 рік - начальник бюджетного відділу; з 2005 року по 2014 рік - завідувач сектором моніторингу місцевих бюджетів; з 2014 р по цей час - заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації. Повний стаж роботи у фінансовому управлінні складає 15 років. Нагороджена грамотами фінансового управління райдержадміністрації,  грамотами та подякою Баштанської райдержадміністрації  за високий професіоналізм і особистий вагомий внесок у процес складання та виконання місцевих бюджетів, активну життєву позицію, значний особистий внесок у справу зміцнення інституту державності.