Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Євдощенко С.В. приймала участь у засіданні

11.01.12 начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. приймала участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при райдержадміністрації з питання інвентаризації землі в розрізі відповідних територій органів місцевого самоврядування .

Крім того, начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. приймала участь у проведенні експертизи рішення «Про районний бюджет Баштанського району на 2012рік в головному фінансовому управлінні Миколаївської облдержадміністрації. 


16.12.11 начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. приймала участь у засіданні « круглого столу» керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з головами районних осередків політичних партій та Радою старійшин і доповідала з питання проекту бюджету Баштанського району на 2012 рік.

Крім того, 16.12.11 начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. приймала участь у сесії районної ради з питання внесення змін до районного бюджету 2011 року.


22.12.11 начальник фінансового управління райдержадміністрації Євдощенко С.В. приймала участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при райдержадміністрації з питання аналізу виконання дохідної частини бюджету за звітний період та закінчення поточного року.