Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Публічний звіт голови райдержадміністрації

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

19 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови Баштанської районної державної адміністрації Славінського Олександра Дмитровича.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Баштанської райдержадміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

10.00 – 10.30 - презентація публічного звіту.

10.30 – 10.50 - запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: м.Баштанка, вулиця Героїв Небесної Сотні, 37 сесійний зал Баштанської районної ради,  ІІ поверх.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, телефон: 2-71-40.

Контактна особа: Данилюк Михайло Ярославович, завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації, телефон: 2-62-58.

Інформацію про учасників просимо надати до 09.00 години 19 лютого 2018 року на електронну адресу: bashtanka.politika@gmail.com

Публічний звіт можна переглянути за посиланням.