Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Актуально! Добровільне об’єднання територіальних громад Запобігання проявам корупції

До Балаклії прибула гуманітарна допомога від Миколаївської області

25/03/2017

 Сьогодні до Балаклійського району Харківської області прибув гуманітарний вантаж з Миколаївщини. Для допомоги жителям Балаклійського району передано 300 листів шиферу, 2 куб.м. дерев’яного брусу, 120 кг шиферних цвяхів, 200 листів вагонки, 100 листів ДВП, 32 полоси ламінату, 30 листів ондуліну, 1000 кв.м. плівки ПВХ, 5,8 м.куб. піногазобетону.

Серед іншого жителям Балаклії передано 1 тону фасованої питної води та теплий одяг. Вантажівки з Миколаївської області прибули до Харківщини одними з перших. Надана допомога буде використана для відновлення житлових будинків, що постраждали від вибухів. За наявною інформацією, в наслідок надзвичайної ситуації в Балаклійському районі постраждало близько 100 житлових будинків, 16 з яких - багатоквартирні. 

Як повідомлялось раніше, за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка у Миколаївській області зібрано допомогу мешканцям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння в четвер 23 березня.

Всі новини →