Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Миколаївська область має можливості для розвитку внутрішніх водних- та авіаперевезень, - Олексій Савченко

07/02/2018

Миколаївська область має можливості для розвитку логістики – внутрішніх  перевезень як річковим транспортом, так і авіаційним, що дозволить залучити інвестиції і зробити ряд інших вагомих внесків. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко у своїй сторінці у Faceboоk.

Очільник області бере  участь у круглому столі  «Розвиток суднобудування та судноплавства України». Олексій Савченко відмітив ключові питання для морегосподарського комплексу регіону. Такі як:

- реформування відносин між АМПУ і морськими портами/терміналами Миколаївщини з урахуванням інтересів місцевих територіальних громад;

- спрямування портових зборів на фінансування потреб регіону в ремонті автомобільної та іншої інфраструктури, яка забезпечує доставку вантажів у морські порти і т.д.

«Сьогодні Миколаївська ОДА разом з науковцями і представниками бізнесу веде спільну роботу щодо завантаження «Миколаївського суднобудівного заводу» за рахунок створення індустріального або технологічного парку на території заводу. Це може забезпечити вільну діяльність підприємств з модернізації, ремонту, будівництва морських і річкових суден», - зазначив Олексій Савченко.

Голова ОДА наголосив, що водні- та авіаперевезення - це унікальний ресурс, використання якого з урахуванням темпів розвитку аграрної сфери в регіоні, дозволить розвантажити дороги області. «Миколаївщина може отримати вагому користь і залучити реальні інвестиції, що у свою чергу посилить економіку країни. Використовуємо кожну можливість і підкреслюємо – суднобудування і водний транспорт можуть і мають стати одними з ключових драйверів економіки Миколаївської області», - резюмував очільник області.

 

Всі новини →