Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Захист довкілля

Про проведення операції «Первоцвіт- 2020»

На території Баштанського району з метою посилення контролю за охороною та зберіганням рідкісних видів дикоростучих декоративних рослин в рамках природоохонної акції проводитиметься операція «Первоцвіт-2020». Райдержадміністрацією розроблено комплекс заходів, пов’язаних з охороною ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України.

Звертаємось до жителів району з проханням відмовитись від збирання рослин, занесених до Червоної книги України. Не стимулюйте недобросовісних громадян, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті природного угрупування, є їх невід’ємною частиною і потребують нашого захисту.

І найголовніше, можна відновити пам’ятки мистецтва, історії, але неможливо відреставрувати зниклі види рослин або тварин, які „творяться” природою десятки тисяч років.

План заходів з проведення операції "Первоцвіт-2020" у Баштанському районі