Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

 Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».

Одне з першочергових завдань, яке ставить перед органами влади керівництво держави – дебюрократизація та підвищення якості адміністративних послуг. Для цього в Миколаївській області створено систему дозвільних центрів та створюються центри надання адміністративних послуг, адже наявність зручних і доступних умов для громадян є одним із головних завдань, над яким працює влада на місцях. Закон України “Про адміністративні послуги” визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб. 

В рамках національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава» 27 травня 2013 року у Баштанському районі розпочато реалізацію пілотного проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128/2013 .

Реалізація проекту передбачає, що будь-який громадянин або суб’єкт господарювання зможе через відділення поштового зв’язку:

- отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг;

- відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документу в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль, посилка) з оголошеною цінністю та описом вкладення на адресу суб’єкта надання адміністративних послуг, а потім отримати кінцевий документ також через пошту (у поштовому відділенні або через листоношу). 

У приміщенні поштового відділення ви можете ознайомитися з інформацією про адміністративні послуги. Компетентний співробітник пошти допоможе Вам заповнити всі необхідні бланки заяв, ознайомить з правилами та порядком оформлення.

28 серпня 2013 року підписано регламент взаємодії між Миколаївською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» центром поштового зв’язку №7 та Баштанською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.