Головна Новини Герої не вмирають Учасникам бойових дій та членам їх сімей Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Шановні мешканці Баштанщини!

З метою створення більш доступного способу звернень громадян до керівництва району, продовжено роботу поштової скриньки для пропозицій, заяв та скарг громадян. Скринька встановлена при вході до будівлі райдержадміністрації. Відтепер кожен громадянин може безперешкодно звернутися до голови райдержадміністрації з будь-якого питання та отримати відповідь на відповідне звернення.
Для того, або Ваше звернення не залишилось без уваги, будь-ласка вказуйте свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, контактний номер телефону та коротко викладіть суть прохання.
Щоденно відбуватиметься виїмка всіх звернень, що надійшли протягом дня та їх передача безпосередньо голові райдержадміністрації для відповідного розгляду.
Нагадуємо адресу адміністративної будівлі Баштанської райдержадміністрації: вул.Баштанської республіки, 37.
У відділі запроваджено функціонування «телефону довіри» для проведення надання роз’яснень заявникам щодо реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом, про факти корупції та інші зловживання з боку працівників органів влади, пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи органів державної виконавчої влади. Телефон прямого зв’язку 2-68-40 працює з 9.00 до 12.00 щопонеділка та щоп’ятниці (крім вихідних та святкових днів).