Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Цивільний захист в районі


Захисні споруди
Повені
Памятки

Засідання комісії ТЕБ та НС. Вирішення нагальних питань

10 жовтня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  при  Баштанській  райдержадміністрації..

На порядок денний було винесене питання затвердження Комплексного плану щодо підготовки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, служб цивільного захисту та об’єктів життєзабезпечення району до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. По даному питанню заслухано інформацію щодо статистичних даних, адже протягом осінньо-зимового періоду, в області виникає найбільша кількість надзвичайних ситуацій, подій та пожеж. Кількість надзвичайних ситуацій в області по зрівнянню з минулим періодом  зросла на 20%. Останніми роками Миколаївська область потерпає від впливу аномальних кліматичних умов зими, зокрема сильних снігопадів, що призводить до ускладнень у сфері транспортних сполучень, створення потенційної загрози життю та здоров’ю людей. Щороку виникає проблема снігових заметів на автошляхах району, коли зі „снігового полону“ доводиться терміново евакуйовувати автотранспорт та значну кількість людей. Присутні дану інформацію взяли до відома, схвалили та прийняли вищевказаний комплексний план. Даний план буде доведено до виконавців  для посилення техногенної та пожежної безпеки на території району в складних погодних умовах.

Також комісією було затверджено перелік потенційно-небезпечних об’єктів району, а також план реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов»язані з ускладненням погодних умов.

По закінченню роботи комісії було надано ряд протокольних доручень.


 

Навчання з цивільного захисту та пожежної безпеки

11 жовтня 2018 року в приміщенні Баштанської райдержадміністрації  навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області проводились навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту району. Викладач обласних курсів Вадим Кадимський розкрив присутнім всі питання цивільного захисту.

У ході навчання розглядалися питання щодо вдосконалення організації роботи з цивільного захисту та пожежної безпеки в структурних підрозділах, відповідного реагування на надзвичайні ситуації, відпрацювання навичок захисту від небезпечних наслідків, аварій, катастроф, стихійного лиха, небезпечних хімічних речовин.

Знання, отримані на курсах, допоможуть керівникам забезпечити цивільний захист для населення.

  Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.05.2017 №191-р "Про затвердження положень про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Баштанського району Миколаївської області"
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 10:32:04
143Kb Скачать скачать
  Фнкції відділу з питань цивільного захисту населення
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:32:06
55Kb Скачать скачать