Баштанка » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Запобігання проявам корупції Люди твої, Баштанщино Інформація для користувачів з вадами зору Режим підвищеної готовності

19/11/2017

 Вітаю працівників сільського господарства з професійним святом! Це День всіх, хто працює на полях, на фермах, в особистому господарстві, присвячує своє життя такій важливій справі. Ви робите внесок в забезпечення продовольчої безпеки країни, підвищення експортного потенціалу та іміджу України. Ваша робота заслуговує найвищої похвали і вдячності.

Агропромисловий комплекс області – це 2 млн гектарів сільськогосподарських угідь, 4040 сільськогосподарських підприємств.

В загальнодержавному обсязі Миколаївщина щорічно забезпечує 15% винограду, 8,5% соняшнику, 5,3% овочів, 4,1% зернових та зернобобових культур, 3,3% молока, 1,8% яєць, 1,5% м’яса у живій масі.

В структурі збору до держбюджету по секторах економіки за 10 місяців цього року сільськогосподарські підприємства забезпечили 842 млн грн податків або 30% від загальнообласного об’єму, що є найбільшим показником.

Миколаївщина зуміла заявити про себе як потужний учасник зернового ринку в державі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, завжди сприятливої погоди, гарного врожаю і високих досягнень.

Всі новини →