Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Вітання голови ОДА Олексія Савченка із Днем працівників сільського господарства

19/11/2017

Вітаю працівників сільського господарства з професійним святом! Це День всіх, хто працює на полях, на фермах, в особистому господарстві, присвячує своє життя такій важливій справі. Ви робите внесок в забезпечення продовольчої безпеки країни, підвищення експортного потенціалу та іміджу України. Ваша робота заслуговує найвищої похвали і вдячності.

Агропромисловий комплекс області – це 2 млн гектарів сільськогосподарських угідь, 4040 сільськогосподарських підприємств.

В загальнодержавному обсязі Миколаївщина щорічно забезпечує 15% винограду, 8,5% соняшнику, 5,3% овочів, 4,1% зернових та зернобобових культур, 3,3% молока, 1,8% яєць, 1,5% м’яса у живій масі.

В структурі збору до держбюджету по секторах економіки за 10 місяців цього року сільськогосподарські підприємства забезпечили 842 млн грн податків або 30% від загальнообласного об’єму, що є найбільшим показником.

Миколаївщина зуміла заявити про себе як потужний учасник зернового ринку в державі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, щастя, завжди сприятливої погоди, гарного врожаю і високих досягнень.

 

Голова Миколаївської облдержадміністрації 

Олексій Савченко 

Всі новини →