Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції

Постійні комісії районної ради

С К Л А Д
постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів
 
Голова комісії ЯЩЕНКО Валерій Васильович
 
Заступник
 
голови комісії КУРИЛО Валерій Пилипович
 
Секретар комісії ПРИСЯЖНИЙ Олександр Андрійович
 
Члени комісії: АХМЕДОВ Махсуд Османович
 
ГАСАНОВ Камран Гасан-огли
 
КОЗАК Ігор Михайлович
 
СОВЩАК Володимир Олексійович

С К Л А Д
постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики
 
Голова комісії ШАЦЬКА Валентина Іванівна
 
Заступник
 
голови комісії ТІТЕНКО Валентин Васильович
 
Секретар комісії ЛИСЕНКО Олександр Миколайович
 
Члени комісії: 
 
НЕТРЕБА Олександр Миколайович
 
ФАРИМЕЦЬ Олексій Олегович
 
ЛЯЩЕНКО Максим Григорович

С К Л А Д
постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, законності та захисту прав громадян
 
Голова комісії КОНОВАЛИК Наталія Григорівна
 
Заступник
 
голови комісії ШЕВЧЕНКО Юрій Вікторович
 
Секретар комісії КУРЧИК Леся Миколаївна
 
Члени комісії: САВЧЕНКО Сергій Анатолійович
 
ШПАРУК Оксана Сергіївна

ЩЕРБАК Валерій Георгійович

С К Л А Д
постійної комісії районної ради з питань  планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій  та регуляторної політики
 
Голова комісії ЯКИМЕНКО Олександр Іванович
 
Заступник
 
голови комісії БЕРЕГОВИЙ Олександр Анатолійович
 
Секретар комісії ГОРБЕНКО Олександр Олександрович
 
Члени комісії: БОГОРОДІЧЕНКО Вадим Юрійович
 
ГАЙДАШ Володимир Миколайович
 
ГЕВКАЛЮК Володимир Іванович

ЗАЙКО Микола Васильович

С К Л А Д
постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності
 
Голова комісії ЛІТВІНОВ Юрій Миколайович
 
Заступник
 
голови комісії БЕНЮХ Михайло Петрович
 
Секретар комісії РУДЬ Роман Васильович
 
Члени комісії: АТАМАНЧУК Ігор Павлович
 
МЕЛЬНИК Анатолій Олександрович
 
ПІЛЬГУЙ Олександр Зіновійович