Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Пасажири потягу "4 столиці" пройшли медичний огляд – жодного випадку коронавірусу не виявлено

24/03/2020

23 березня 2020 року до Києва прибув потяг №32/31 Рига - Київ, який евакуював українців із балтійських країн. Після зупинки всі пасажири потягу "4 столиці" пройшли температурний скринінг і медичний огляд епідеміологами. У 5 людей було встановлено підозру на COVID-19. Їм провели швидкі тести на коронавірусну інфекцію.

Жодного випадку коронавірусу не  виявлено.

Протягом цього періоду потяг був на санітарній стоянці. Також усі евакуйовані пасажири підписали згоду на самоізоляцію, за ними буде встановлений медико-санітарний нагляд.

Наголошуємо: інформація про нібито «багатьох пасажирів  потягу "4 столиці" з високою температурою та ознаками коронавірусу» є фейком.

Тому закликаємо ЗМІ та громадян користуватися виключно інформацією з офіційних джерел та не вірити чуткам. За останній час СБУ вже виявлено 38 осіб, які поширювали фейки, зокрема і за завданням російських спецслужб. Інформаційна безпека так само важлива як і протиепідеміологічні заходи.

Всі новини →