Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Керівництво

 

Перший заступник голови Баштанської районної державної адміністрації з фінансово-економічних питань, промисловості, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та агропромислового розвитку
 
Славінський Олександр Дмитрович, 1973 року народження, освіта вища, у  1995 році закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Маркетинг» з присвоєнням кваліфікації економіста; у 2003 році - Київський національний економічний університет за спеціальністю «Державна служба», магістр з державної служби. Був депутатом Баштанської міської ради VІ скликання (2010-2015 р.р.). Народився та проживає у місті Баштанка.
 
Загальний трудовий стаж – понад 24 роки, з них: 20 років 2 місяці – стаж державної служби. 
 
Після проходження військової служби, у лютому 1997 року почав працювати спеціалістом І категорії, потім - головним спеціалістом Баштанського районного відділу Пенсійного фонду України.
 
Основна трудова діяльність Славінського О.Д. – це робота в органах Державної контрольно-ревізійної служби від провідного контролера – ревізора до заступника начальника ревізійного відділу в Баштанському районі.
 
У жовтні 2002 року Славінський О.Д. призначений начальником контрольно-ревізійного відділу в Баштанському районі, у червні 2012 року - начальником Баштанської міжрайонної фінансової інспекції. З листопада 2015 по лютий 2016 року працював начальником відділу інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг Державної фінансової інспекції в Миколаївській області.  
 
За погодженням з Кабінетом Міністрів України та Миколаївською облдержадміністрацією розпорядженням голови райдержадміністрації 02 лютого 2016 року призначений першим заступником голови Баштанської районної державної адміністрації.