Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Керівництво

№ з/п

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Робочий телефон

1.

Голова райдержадміністрації

СЛАВІНСЬКИЙ

Олександр Дмитрович

2-67-40, 2-68-40

2. Заступник голови райдержадміністрації

КАЛАШНІКОВА

Тетяна Олександрівна

2-71-51

3.

Керівник апарату райдержадміністрації

ГАЙДАШ

Олександр Володимирович

2-74-51

 

 Голова Баштанської районної державної адміністрації

 
Славінський Олександр Дмитрович, 1973 року народження, освіта вища, у  1995 році закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Маркетинг» з присвоєнням кваліфікації економіста; у 2003 році - Київський національний економічний університет за спеціальністю «Державна служба», магістр з державної служби. Був депутатом Баштанської міської ради VІ скликання (2010-2015 р.р.). Народився та проживає у місті Баштанка.
 
Загальний трудовий стаж – понад 28 років, з них: понад 20 років – стаж державної служби. 
 
Після проходження військової служби, у лютому 1997 року почав працювати спеціалістом І категорії, потім - головним спеціалістом Баштанського районного відділу Пенсійного фонду України.
 
Основна трудова діяльність Славінського О.Д. – це робота в органах Державної контрольно-ревізійної служби від провідного контролера – ревізора до заступника начальника ревізійного відділу в Баштанському районі.
 
У жовтні 2002 року Славінський О.Д. призначений начальником контрольно-ревізійного відділу в Баштанському районі, у червні 2012 року - начальником Баштанської міжрайонної фінансової інспекції. З листопада 2015 по лютий 2016 року працював начальником відділу інспектування у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг Державної фінансової інспекції в Миколаївській області.  
 
За погодженням з Кабінетом Міністрів України та Миколаївською облдержадміністрацією розпорядженням голови райдержадміністрації 02 лютого 2016 року призначений першим заступником голови Баштанської районної державної адміністрації. З 11 грудня 2019 року - голова райдержадміністрації.

Заступник голови Баштанської районної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, земельних відносин та захисту довкілля, соціально-економічних питань та агропромислового розвитку, надання адміністративних послуг, децентралізації та розвитку громадянського суспільства.
 
Калашнікова Тетяна Олександрівна, 1961 року народження, освіта вища, у 1988 році закінчила Херсонський сільськогосподарський інститут ім.О.Д.Цюрупи, за спеціальністю «Агрономія» з присвоєнням кваліфікації вчений агроном. Народилась та проживає у місті Баштанка.
 
Загальний трудовий стаж Калашнікової Т.О. становить  понад 40 років, стаж державної служби – понад 28 років, з них: 15 років – на керівних посадах в управлінні агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації. 
 
Уся трудова діяльність Калашнікової Т.О. пов’язана з агропромисловим комплексом Баштанського району – від агронома-шовкопряда Баштанської  міжрайонної коконосушарки, агронома-насіннєвода Баштанського району Миколаївської обласної державної насіннєвої інспекції, агронома по насінництву, плодоовочівництву і меліорації управління агропромислового комплексу, головного спеціаліста відділу розвитку галузі рослинництва управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації до заступника начальника управління сільського господарства і продовольства райдержадміністрації, а з червня 2010 року - начальника управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації. 
 
За час перебування на посаді начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Калашнікова Тетяна Олександрівна неодноразово нагороджувалася почесними грамотами Миколаївської облдержадміністрації та Баштанської райдержадміністрації за відповідальне ставлення до обраної справи, значні успіхи у професійній діяльності. У 2018 році за високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток агропромисорврго комплексу отримала відзнаку Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 
За погодженням з Миколаївською обласною державною адміністрацією розпорядженням голови райдержадміністрації 11 березня 2020 року призначена на посаду заступника голови Баштанської районної державної адміністрації.

 
Керівник апарату Баштанської районної державної адміністрації
 
Гайдаш Олександр Володимирович, 1977 року народження, громадянин України, освіта вища. У 1999 році закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю «Всесвітня історія та основи правознавства» та здобув кваліфікацію вчителя всесвітньої історії та основ правознавства. Після закінчення навчального закладу працював учителем історії середньої школи №1 м.Баштанка.
 
У 2001 році був зарахований слухачем денної форми навчання Одеського регіонального інституту державного управління Української академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», який закінчив у 2003 році з присвоєнням кваліфікації магістра державного управління.
 
З квітня 2003 року продовжив трудову діяльність на посадах державної служби - працював начальником відділу з питань молоді і спорту райдержадміністрації, завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
 
Загальний трудовий стаж -  понад 24 роки, стаж державної служби – понад 16  років.
 
За результатами конкурсного відбору і за погодженням з Миколаївською обласною державною адміністрацією розпорядженням голови райдержадміністрації 12 лютого 2018 року призначений на посаду керівника апарату Баштанської районної державної адміністрації.