Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Спорт, що обʼєднує: у Миколаївськомв районі відбулися фінальні змагання III етапу «Пліч-о-пліч» з черліденгу

25/04/2024

У вівторок, 23 квітня, серед команд освітніх закладів Миколаївського району завершилися фінальні змагання з черліденгу у межах «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

32 юні спортсменки від Веснянської, Сухоєланецької та Новоодеської громад зібралися, щоб продемонструвати свої танцювальні та акробатичні здібності, а також неймовірну жагу до перемоги.

Так, кращими у змаганнях з черліденгу, посівши перше місце, стали учениці Веснянської громади.

Срібним призером у спортивному поєдинку стала команда Новоодеської громади, бронзовим – команда Сухоєланецької громади.

По завершенню змагань усіх команд-призерок було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Дякуємо учасницям за яскраві емоції та подаровану атмосферу свята! А дівчата-переможці вже готові скласти конкуренцію суперникам на обласних змаганнях. Тож нехай щастить!