Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Президент України провів зустріч з французькими парламентарями

06/04/2018

Президент України Петро Порошенко зустрівся з делегацією французьких парламентарів на чолі з Головою групи дружби «Франція-Україна» у Національних зборах Франції Валерією Фор-Мунтян. 

Сторони високо оцінили активізацію діалогу між Україною та Францією на міжпарламентському рівні, зокрема контакти по лінії двосторонніх парламентських «груп дружби». 

Глава держави позитивно відзначив відвідання Донбасу делегацією Національних зборів Парламенту Франції та подякував за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Президент закликав парламентарів займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму. Він також наголосив на важливості спільної рішучої протидії будівництву проекту «Північний потік - 2»

Співрозмовники обговорили питання активізації економічного співробітництва та хід реалізації реформ в Україні. Були обговорені також питання українсько-французького співробітництва по лінії ЄС і НАТО. 

Сторони привітали домовленість про початок з 1 вересня цього року Академічного року французької мови в Україні.

З сайту Президента України

Всі новини →