Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

У районі продовжується обговорення Плану преспективного розвитку Баштанщини на 2019-2021 роки

09/01/2019

Сьогодні, у першій половині дня, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Гайдаш зустрілись із населенням Лоцкинської сільської ради заради обговорення проекту Плану перспективного розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки. Ця зустріч стала першої виїзною та відбулася у залі засідань сільської ради.

Олександр Дмитрович ознайомив присутніх із ініціативою Президента України Петра Порошенка, озвученою на Всеукраїнській Раді регіонального розвитку та підтриманою головою облдержадміністрації Олексієм Савченко, щодо необхідності узгодження мешканцями населених пунктів власних планів перспективного розвитку на найближчі три роки: "Сьогодні держава на умовах співфінансування готова долучитися до вирішення питань, що будуть включені до Плану перспективного розвитку на найближчі роки". - Головне - визначитись із пріоритетами розвитку громади, - зазначив очільник району.

Голова Лоцкинської сільської ради Степан Бото, в свою чергу, озвучив головні проблемні питання без допомоги держави які вирішити рада самотужки не взмозі, а саме: 

- ремонт автодороги, що з’єднує с.Добра Криниця із Лоцкине та Новоолександрівкою;

- ремонт мережі водопостачання у с.Лоцкине із бурінням 5 свердловин та встановленням башт Рожновського;

- капітальний ремонт сільського Будинку культури тощо.

До уваги жителів Лоцкинської сільської ради! 

Якщо вам не вдалося бути присітнім на сьогоднішній зустрічі і ви маєте власне бачення розвитку сіл Лоцкине та Перемога, зв’яжіться, будь-ласка, із працівниками сільської ради (95425) або надайте свої пропозиції до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (27140)

Всі новини →