Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

На Баштанщині тривають обговорення пропозицій до перспективного плану розвитку

10/01/2019

На виконання рішень Всеукраїнської Ради регіонального розвитку під керівництвом Президента України Петра Порошенка, що відбулася у листопаді 2018 року, по всіх громадах нашої країни проходить обговорення планів перспективного розвитку на найближчі три роки. Не є винятком і Баштанський район.

Відтак, 9 січня, в приміщенні Новоолександрівської ЗОШ відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями Новоолександрівки, в ході якої були обговорені пропозиції до перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки.

Зокрема, Новоолександрівським сільським головою Любов’ю Кузьміною були висловлені пропозиції щодо подальшого продовження робіт з капітального ремонту сільського водопроводу, який ввели в експлуатацію в 70-х роках минулого століття та відновлення більшості аварійних приміщень сільського Будинку культури.

Користуючись нагодою, Любов Михайлівна поцікавилась у громади послідовнюстю відновлення водопровідних мереж вулицями Новоолександрівки та можливим місцем встановлення установки з доочистки води, яку закуплено напередодні придбано сільською радою і доставлено на територію населеного пункту.

"Голова облдержадміністрації Олексій Савченко пообіцяв особисто відстоювати у Києві кожен проект, включений до Плану перспективного розвитку Миколаївської області, в результаті чого область отримає затверджену “дорожню карту” з чітким усвідомленням того – які об’єкти будуть будуватися і які проекти реалізовуватися", - підсумував по завершенню зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський.

Всі новини →