Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

У 2019 році в Миколаївській області почнуть будувати ще 13 сільських амбулаторій

04/02/2019

У 2019 році на Миколаївщині почнуть будувати ще 13 сільських амбулаторій. Наразі Миколаївською ОДА вже визначено механізм розподілу коштів державної субвенції, які будуть направлені на будівництво. Розподіл підримано профільною комісією Миколаївської обласної ради.

Як зазначалось раніше, Миколаївська область стала одним з лідерів з реалізації проектів нового будівництва сільських медичних амбулаторій в Україні. У 2018 році розпочато будівництво 14 таких амбулаторій, роботи планується завершити вже в першому кварталі 2019 року.

«Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко визначив першочерговим напрямком роботи у 2019 році розвиток медичної галузі. Зараз вже завершується будівництво 14 сільських амбулаторій і чим скоріше ми розподілимо кошти державної субвенції, тим раніше розпочнимо будівництво нових 13 амбулаторій. Дякую членам комісії за підтримку такої важливої галузі, як охорона здоров’я. Завдяки їх свідомій позиції люди будуть забезпечені якісними медичними послугами», - коментує заступник голови ОДА Олександр Кушнір.

Нагадаємо, що у 2019 році планується створення сучасного онкологічного центру, який буде забезпечено новітнім обладнанням і до роботи якого будуть залучені кращі фахівці галузі. Також планується придбати 30 нових автомобілів екстреної медичної допомоги для Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

На сьогодні всі заклади первинної мережі, які надають послуги жителям області, підключено до системи EHealth. Амбулаторії, що будуються також будуть підключені до інтернету. Крім того, майже 5 млн грн виділено на впровадження телекомунікаційних технологій – зокрема, і на придбання обладнання для застосування телемедицини. Для сільських амбулаторій вже підібрано кваліфікований медичний персонал і наразі триває процес укладення договорів із пацієнтами.

З сайту Миколаївської ОДА

Всі новини →