Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Інформація для громадськості


Зміни до законодавства

Від імені Національного Фестивалю “Код Нації” засвідчую Вам та усім посадовим особам адміністрацій безмежну повагу та найщиріші слова вдячності за інформаційну підтримку нашої діяльності. Завдяки поширенню інформації про заходи у межах Фестивалю з початку 2024 року ми об’єднали майже 5000 осіб та направили на збір благодійного фонду “Відсоток Небайдужих” на пікап майже 30 тисяч гривень.

Національним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему “Україна - це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com/ з 01.05 по 31.05, оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне Тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test/ з 01.05 по 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com/


 

Всеукраїнський мистецький конкурс «ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ»

Положення про конкурс


 

Детальна інформація про XXXIII Літературний конкурсу імені Марусі Бек на тему «Об’єднані любов’ю до України.

Конкурс названий іменем Марусі Бек (1908-2005) – успішної американки українського походження, юристки, докторки права, журналістки, державної й політичної діячки в США, активної громадської діячки в українській діаспорі, меценатки, першої жінки в Раді Детройта і на посаді мера Детройта. За невтомні зусилля в привертанні уваги міжнародної спільноти до становища українського та інших народів, вимушених жити в умовах тоталітарного комуністичного режиму в Радянському Союзі, Марусю Бек справедливо називали «борцем за свободу».

Метою конкурсу є:

вшанувати пам'ять та популяризувати ім'я українки Марусі Бек;

привернути увагу до українського жіночого руху за кордоном;

спонукати українок з усього світу об'єднуватися для активної діяльності на благо України;

стимулювати молодих творчих українок розвивати свої таланти.

Жанр літературного твору: есе, нарис, оповідання.

Умови конкурсу: до Конкурсу допускаються молоді українки з діаспори та України

Вікові категорії: 

І – 14–17 років;

II – 18–25 років

Обсяг робіт:

•         14–17 років – до 1000 слів;

•         18–25 років – до 2000 слів.

Вимоги до робіт: 

Конкурсні роботи мають бути оригінальними, виконані особисто авторкою; написані українською мовою, підписані псевдонімом, мають включати перелік використаних першоджерел; повинні бути надруковані шрифтом TIMES NEW ROMAN текстового редактора WORD, розміром – 14, інтервалом – 1,5. Окремим файлом слід подати коротку довідку про себе: фото, прізвище, ім’я, вік, країну проживання, домашню адресу, електронну адресу, номер телефону.

Прийом робіт:

•         Початок прийому: 1 грудня 2023 року, закінчення прийому робіт: 31 травня 2024 року.

•         Роботи надсилати на електронну адресу koncursm.beck@gmail.com

із позначкою «На літературний конкурс СФУЖО імені Марусі Бек».

Оцінювання робіт:

•         Критерії оцінювання: відповідність темі, літературно-художній рівень, оригінальність, обсяг твору.

•         Оцінки є остаточними та не підлягають оскарженню.

•         Початок оцінювання: 1 лютого 2024 року, завершення оцінювання: 1 серпня 2024 року.

Оголошення переможців Конкурсу та церемонія нагородження:

•         Оголошення результатів та нагородження відбудеться до Дня Незалежності України.

Публікація робіт переможниць 

•         Роботи переможниць будуть опубліковані у журналі СФУЖО “Українка в світі” після оголошення результатів.

Нагороди та призи:

–         Переможниці Конкурсу отримають нагороди у кожній віковій категорії:

І – $600 Can;  II – $300 Can; 

–        Дипломантки отримають відзнаку «Дипломантка літературного конкурсу СФУЖО імені Марусі Бек» та грошову нагороду в розмірі $100 Can.

–        Переможниці матимуть можливість отримати нагороди банківським переказом за місцем проживання.

Додаткова інформація: koncursm.beck@gmail.com.


 

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) повідомляємо про можливість подання в термін до 22 лютого 2024 року пропозицій щодо кандидатів на присудження Премії. Премія Кабінету Міністрів України присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2023 року.  Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313а, м. Київ, 01601.

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення протягом 2023 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням: http://surl.li/ppuvq

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії - за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).


 

Реалізація Державної молодіжної житлової програми забезпечення молоді житлом – інвестиція у розвиток молоді в Україні та відновлення України

Рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

Загалом, до участі у спортивних змаганнях, які тривали з 12 по 14 грудня, приєдналося близько 170 ветеранів війни та чинних військовослужбовців. З них 30 учасників представлятимуть українську ветеранську та військову спільноту на міжнародній арені, а саме — у Сполучених Штатах Америки вже цієї весни. Передував змаганням двотижневий навчально-тренувальний збір із загальної фізичної підготовки. Вже у січні учасників збірної національної команди України обере спеціальна комісія.

Розпочалися відбіркові змагання “United States Air Force Trials 2024” з урочистого відкриття, ведучим якого був Олександр Будько, з позивним  “Терен”. Олександр — ветеран російсько-української війни. 

Організатори насамперед зауважили: ці змагання сприятимуть одужанню та реабілітації військовослужбовців і ветеранів війни, які отримали травми, поранення чи захворювання під час виконання своїх службових обовʼязків. А ще серед основних цілей “United States Air Force Trials 2024” – залучати якомога більше ветеранів та військових до фізичних занять, популяризувати адаптивні види спорту серед ветеранів.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час відвідин змагань в межах Всеукраїнського відбору до складу Національної збірної команди України на участь в United States Air Force Trials зауважила: «Активне заняття ветеранами адаптивними видами спорту – це перемога над собою на шляху відновлення та повернення до мирного життя». За результатами відбору команда з 30 учасників представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях у Лас-Вегасі, штат Невада, США.

Заступник міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець відзначила, що такі тренувальні збори є важливими для ветеранів, зокрема для новачків у спорті, адже вони дозволяють краще адаптуватися та підготуватися до змагань. Вона також подякувала тренерам за роботу, що надихає і підтримку учасників.

Тетяна Ломакіна, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності, говорила про необхідність змін у законодавстві для інтеграції адаптивного спорту у загальну спортивну систему. Вона підкреслила, що це допоможе створити кращі умови для занять спортом ветеранами, включаючи підготовку професійних тренерів та створення належних спортивних баз.

Руслана Величко-Трифонюк, в.о. Виконавчого директора Українського ветеранського фонду, підкреслила значення підтримки захисників в спортивних змаганнях. Адже участь у спорті не тільки сприяє фізичному відновленню ветеранів, але і є важливою частиною їхньої соціальної адаптації та психологічного відновлення. 

Блог Українського ветеранського фонду на платформі інформаційного партнера Tribuna, присвячений популяризації ветеранського спорту, читайте за посиланням - https://ua.tribuna.com/uk/blogs/fondveteraniv/ 

ФОТО/ВІДЕО зі змагань та нагородження за покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1YYoKQpPlmKnbHVJdcL7OcefOadp9eaMW


 

Щодо проведення опитування

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу. 

Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

Анкета для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення розміщена на платформі https://survey.stat.gov.ua 

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

Враховуючи вищевикладене, просимо розповсюдити інформацію про проведення всеукраїнського опитування шляхом розміщення лендінг сторінки (посилання: https://survey.sportforall.gov.ua) на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах, а також долучитися до опитування.


 

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань.

Ми запрошуємо українське суспільство змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України і тому її розпад є запорукою перемоги. Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни.

Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.

Просимо до сприяння в інформаційній підтримці та поширенні інформації серед молодіжних громадських структур, центрів, творчих ініціатив, розміщення оголошення про конкурс на відповідних ресурсах

Подія Конкурсу в соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/1846247942445058

До участі запрошуються молоді дослідники - молоді військовослужбовці, студенти вищих навчальних закладів, магістранти, аспіранти, молоді вчителі та науковці до 32 років.

Тематика Конкурсу:

* Розвал російської імперії – запорука української перемоги.

- Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).

- Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?

- Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.

* Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб гарантувати довгостроковий мир?

- Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?

- Україна - гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.

* Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?

- Безпекова формула у Європі - нові геополітичні центри.

- Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.

Вимоги до оформлення есе: обсяг 15 тис. знаків (8-15 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5. Мова - українська.

Детальніше – у Положенні: за посиланням:

https://ussd.org.ua/wpcontent/uploads/2023/11/polozhennya_konkursu_ese_hi_banderivski_chytannya.pdf

Термін подання робіт – до 10 грудня 2023 року через форму 

Оголошення результатів та нагородження відбудеться під час проведення Бандерівських читань у лютому 2024 року.

Контакти: nac.ussd@gmail.com,

Офіційна сторінка НАЦ «УССД»: ussd.org.ua

Виконавець: +38 (067) 9611662 - Тетяна Бойко


 

  Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань
Формат: PDF | Добавлен: 29/11/2023 10:16:11
540Kb Скачать скачать
  Положення Всеукраїнського конкурсу есе для молоді на тему «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань
Формат: PDF | Добавлен: 29/11/2023 10:23:49
679Kb Скачать скачать

ПРОФІЛАКТИКА СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Кожна людина у своєму житті обов'язково зіштовхується із серцево-судинними порушеннями. Вікові зміни органів і тканин, обмінні порушення призводять до гіпертонії, гіпертрофії міокарду, інфарктам, інсультам, серцевої недостатності, атеросклерозу судин та іншого, що скорочує життя і викликає цілий ряд обмежень. Ці явища стрімко наростають і молодіють.

Серцево-судинні захворювання найчастіше виникають на фоні порушення кровообігу. Занадто рано в сучасної людини через погіршення кровотоку знижується працездатність, пам'ять, інтелект, зір, слух, переносимість навантажень і т.п. Через раптові судинні катастрофи – інфаркти та інсульти ідуть з життя чи стають інвалідами порівняно молоді люди на вершині кар'єри, чи в той період, коли вони досягли бажаного соціального статусу.

Виникнення і перебіг серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань тісно пов'язані з наявністю чинників ризику, основними серед яких є підвищений артеріальний тиск, порушений ліпідний обмін, надлишкова маса тіла, нездоровий спосіб життя (тютюнопаління, нераціональне харчування, зловживання алкоголем, недостатня фізична активність), а також фактори оточуючого середовища (психоемоційні навантаження, шкідливе довкілля на виробництві та в побуті). Деякі дослідження свідчать, що ризик серцевих захворювань є більшим серед груп осіб, які мають більш, ніж один із цих факторів ризику (наприклад, серед курців, що мало рухаються).

Головні підходи у профілактиці серцево-судинних захворювань

Профілактика серцево-судинних захворювань ґрунтується на послабленні або ліквідації факторів ризику їхнього розвитку. Вона передбачає:

– інформування широких верств населення про фактори ризику й можливості їхнього усунення;

– виявлення осіб з підвищеним ризиком розвитку ССЗ і проведення серед них профілактичних заходів;

– формування здорового способу життя: боротьбу з палінням і зловживанням алкоголем, оптимізацію харчування, нормалізацію маси тіла, покращення стану середовища проживання тощо.

Також нормальне функціонування серцево-судинної системи вимагає рухомого способу життя. Шість кілометрів в день – стільки повинен пройти чоловік, щоб серцево-судинна система випробовувала необхідне нею навантаження. Великі інтелектуальні й емоційні навантаження, велика рухова активність – такий повинен бути ритм життя сучасної людини.

Достатньо корисним є тренування м’язової і серцево-судинної системи за допомогою лазень і саун, холодових і контрастних процедур. Різка зміна температури з дуже високою на дуже низьку (купання в снігу, в басейні або в ополонці після лазні) спочатку розширює, а потім звужує судини.

Проте для більшої ефективності треба починати такі процедури з раннього дитинства.

Профілактика серцево-судинних захворювань

1) Правильне харчування. Бажано віддавати перевагу овочам, фруктам, злакам, бобовим, горіхам, кисломолочним продуктам, нежирним сортам м’яса та риби. При цьому споживання жирів, масла, солодощів, алкоголю слід максимально скоротити.

2) Фізична активність. Бажано більше рухатися, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом. У середньому доросла людина повинна щодня ходити пішки на відстань не менше 3 км (або не менше 30 хв).

3) Стресостійкість. Бажано уникати стресів та вчитися справлятися з ними.

4) Здоровий спосіб життя. Відмова від куріння та алкоголю.

5) Контроль тиску та рівня глюкози у крові. Необхідно контро­лювати артеріальний тиск і рівень глюкози у крові. Оптимальний рівень артеріального тиску для дорослої людини становить 120/80мм рт. ст. Для більшості людей нормальними вважаються всі показники артеріального тиску, які не перевищують 139/89 мм рт. ст. Оптимальний рівень глюкози капілярної крові (при заборі крові з пальця) від 3,3 до 5,5 ммоль/л.

6) Регулярний медогляд. Регулярно відвідуйте свого терапевта чи сімейного лікаря, з яким підписали декларацію, та вчасно проходьте профілактичні скринінги.


 

Вакцинація населення України - це питання національної безпеки. 

У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua, створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Портал має на меті покращити інформування населення та популяризувати щеплення серед дітей та дорослих. Він був розроблений за ініціативою Голови Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федора Лапія, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я» МОЗ України. Портал покликаний стати національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників та пацієнтів за прикладом подібних ресурсів у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

На Порталі представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Публікуються національні та регіональні новини вакцинації. Надаються роз'яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Є бібліотека вакцинації, де зібрані методичні рекомендації та корисні матеріали для медичної та наукової спільноти, закладів освіти та пересічних громадян.

На Порталі консультують експерти з різних регіонів України, оновлюється перелік пунктів щеплень.

Також на Національному порталі з імунізації функціонує розділ “Навчання, події”, де розміщується інформація про офлайн- та онлайн-курси та заходи з теми імунопрофілактики для медичних працівників та громадськості.

Робота Національного порталу з імунізації vaccine.org.ua сприяє підвищенню охоплення населення профілактичними щепленнями та збільшенню поінформованості людей шляхом поширення публікацій і навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.

З інформацією про Національний портал імунізації  України можете ознайомитися за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/news/vidpovidi-na-naiposhvrenishi-pvtannia-pro-vaktsvnatsiiu-dostupni-na-natsionalnomu-portali-z-imunizatsii-moz

https://moz.gov.ua/article/news/258-naiposhirenishih-pitan-pro-vakcinaciiu-ta-vidpovidi-na-nih-vid-medichnih-ekspertiv-dostupni-na-nacionalnomu-portali-z-imunizacii

https://phc.org.ua/news/17-ekspertiv-medikiv-gotovi-vidpovisti-na-vashi-zapitannva-pro-scheplennva-ta-vakcini-na


 

Інформація до відома органів місцевого самоврядування

19 жовтня 2023 року в м. Києві відбулась презентація посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?» (далі – Посібник), який розробила команда Міжнародний республіканський інститут «IRI Ukraine» для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Посібник містить наступні покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді: 

Крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування; 

Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць;

Крок 3. Проведення програми стажування; 

Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування. 

Інформацію щодо Посібника та його завантаження можливо отримати за наступним посиланням: http://surl.li/mpwbn 


 

Про безкоштовні онлайн курси

Інформуємо, що розпочинаються онлайн курси для всіх, хто задіяний у системі шкільного харчування.

У рамках реформи шкільного харчування, яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською, Міністерство аграрної політики та продовольства України за підтримки Держпродспоживслужби України та проєкту EU4SaferFood розробило спеціальні безкоштовні онлайн курси. Відтепер персонал дотичний до дитячих їдалень, керівники шкіл і дитячих садочків, та батьки можуть пройти навчання з практичного впровадження норм харчового законодавства у закладах освіти.

Навчання включає два курси. Базовий курс: «Практичні аспекти виконання закладами освіти вимог харчового законодавства» та поглиблений: «Впровадження у харчоблоках закладів освіти процедур, заснованих на принципах НАССР».

Більш детальна інформація за посиланням на Мінагрополітики http://surl.li/khepe та департамент у Facebook http://surl.li/khfcw.


   

Заклади охорони здоров’я Баштанського району регулярно отримують вакцину на Базі спеціалізованого медичного постачання міста Миколаїв згідно потреби (comirnaty,  AstraZeneca, coronavak,  moderna).

Графіки роботи центрів та пунктів  масової вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Центр Вакцинування  на базі КНП Березнегуватського ЦПМСД 

Режим роботи:( Понеділок-пятниця з 8:00-15:30; Субота-неділя з 8:00 -13:00) 

Центр масової  вакцинації  на базі КНП Баштанського ЦПМСД  кабінет №3 

Режим роботи:( Понеділок-пятниця з 8:00-16:00; Субота-неділя з 9:00 -14:00) 

Пункт щеплення  на базі  КНП «Баштанського ЦПМСД  кабінет №9

Функціонує 1 кабінет ( за потребою можливе відкриття другого кабінету) Режим роботи :Понеділок- п’ятниця 8:00-16:00

Центр вакцинування на базі КНП «Новобузького ЦПМСД»

Режим роботи :Понеділок- п’ятниця 8:00-16:00; субота- неділя 8:00-13:00

Пункт щеплення  на базі КНП «Казанківського ЦПМСД»

Режим роботи :Понеділок- п’ятниця 8:00-16:00

Пункт щеплення на базі КНП «Снігурівська ЦПМСД» (планується підвезення населення до Березнегуватського  центру вакцинації»

Режим роботи :Понеділок- п’ятниця 8:00-16:00


 

Увага! Конкурс «Світла Пасха ─ світлий рік»

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у Третьому всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового, прикладного та образотворчого мистецтва «Світла Пасха – світлий рік», який відбудеться 30 квітня 2024 року в місто-герой Херсон.

Засновник: «InternationalArtCenter «AllStars» 

Терміни проведення: Проект триває з 1 березня по 30квітня 2024 року

Заявки приймаються до 23 год. 59 хв., 29 квітня 2024 року

Визначення переможців – 30квітня 2024 року 

Оголошення результатів – 1 травня 2024 року

Розміщення електронних дипломів у ФБ до 5 травня 2024 року

Мета конкурсу: Збереження та розвиток традицій українського декоративно-ужиткового, прикладного та образотворчого мистецтва; Підтримка нужденних та малозабезпечених осіб.

Вікові категорії: «А» 6 – 9 років; «Б» 10 – 13; «В» 14 – 17; «Г» 18 – 24;  «Д» старше 25 років.

Положення про конкурс та заявка

Контактна інформація:

Телефон: +38 095 6 922 852 (тільки вхідні дзвінки).

e-mail: KonkursKherson@ukr.net у полі «ТЕМА» обов`язково вкажіть «СВІТЛА ПАСХА – СВІТЛИЙ РІК»

Сторінка у ФБ – https://www.facebook.com/profile.php?id=100089601633734

у ТК – https://t.me/konkurskherson


 

 

Онлайн-семінар з шахів на платформі «Гамбітіус»

17 квітня відбувся онлайн-семінар, присвячений темі залучення здобувачів освіти до занять шахами за допомогою платформи «Гамбітіус», у якому взяли участь представники закладів освіти Баштанського району.

Ініціаторами проведення семінару виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та громадська організація «Шаховий клуб «Гамбіт».
 
У семінарі взяли участь понад 2500 бажаючих, які представляють понад 1400 закладів освіти. Семінар транслювався у прямому ефірі на YouTube-каналі Комітету.
 
«Гамбітіус» – це інноваційна платформа, яка передбачає реєстрацію, організацію шахових турнірів, отримання результатів, нагородження, а також не містить реклами. Користування − безкоштовне.
 
Учасники семінару ознайомилися з платформою «Гамбітіус» та її можливостями для навчання та розвитку шахових навичок у дітей та молоді.
 
Організатори семінару висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь та плідну роботу!
Додаткові матеріали:
Платформа «Гамбітіус»: https://gambitius.io/
Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/eng
Громадська організація "Шаховий клуб "Гамбіт": https://club-gambit.kiev.ua/
Переглянути семінар можна за посиланням http://surl.li/ssjrf

 

 

 

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, в Україні пройде щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, 1-й етап якого відбудеться з 13 по 19 травня 2024 року і буде присвячений питанням безпеки на дорогах.

Під час заходів Тижня заплановано проведення:
тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості;
всеукраїнської науково-практичної онлайн та офлайн конференції «Безпека на дорозі: науковий погляд української молоді»;
щорічного традиційного шкільного онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху;
щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров — врятуй життя»;
старту всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» та інших.
Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:
сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);
YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.xn--utube-iye8a.xn--m-0tbi/c/Безпечнакраїна;
соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.
 
Посилання на онлайн-підключення буде повідомлено додатково та оприлюднено в анонсах на сайті організатора.
Додаткова інформація за телефоном: 068-466-43-82, 044-466-43-46.