Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО та членам їх сімей Доступ до публічної інформації Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Перехід на цифрове телевізійне мовлення

Потрійне свято в Баштанці

06/12/2017

6 грудня в районному палаці культури відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування. 

Привітати мешканців Баштанщини з цими подіями прийшли перший заступник голови голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, голова районної ради Анатолій Петров, секретар Баштанської міської ради Людмила Луценкр, Баштанський районний військовий комісар Сергій П’ятницький.

На початку своєї промови Олександр Дмитрович нагадав присутнім про епохальну подію, що докорінно змінила історичну долю Українського народу, 98% учасників Всеукраїнського референдуму на запитання «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?» дали позитивну відповідь, чим заклали надійний фундамент нашої суверенності: "Вікова мрія Українського народу про незалежність знайшла політичне втілення, коли у демократичний і легітимний спосіб було нарешті покладено край радянському пануванню - знакову подію новітньої історії нашої держави".

Поздоровив очільник району також і військовослужбовців та учасників АТО із Днем Збройних сил України: «Ми пишаємось своїм військом і довіряємо йому. Адже відродившись в умовах війни, українська армія пройшла важкі випробування, зміцніла, набула бойового досвіду і впевненості в своїх силах. Маємо надію, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті нашої незалежності.

Також хочу звернутися до представників органів місцевого самоврядування. Адже завтра Ваше професійне свято. Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів українських громад.

Очільники району, міста та військовий комісар вручили грамоти і подяки волонтерам, військовослужбовцям та представникам органів місцевого самоврядування.

Всі новини →