Цього тижня під головуванням начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва відбулася робоча нарада з головами територіальних громад, начальниками Снігурівської міської та Горохівської сільської військових адміністрацій.
Участь у заході також взяли:
Нещодавно начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів провів робочу зустріч з представниками батальйону територіальної оборони Збройних Сил України.
На заході також були присутні – перший заступник начальника Баштанської РВА Наталія
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої