Шановний Максуде Османовичу, прийміть щирі вітання з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваш дім буде наповнений сміхом, приязню
25 липня начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Баштанській районній військовій адміністрації. Участь взяли: представники ДСНС