15 червня 2022 року в режимі відео-конференції відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради та 11 сесія Баштанської районної ради восьмого скликання.
На спільному засіданні постійних комісій та сесії було розглянуто
Щиро вітаю Вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря - святом Трійці! Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили