З метою забезпечення надійного й ефективного функціонування об’єднаної енергетичної системи України, представниками Управлінь Держенергонагляду у регіонах здійснюються моніторинги об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років (далі – ОЗП). Так,
З повагою,
голова Баштанської районної ради Анатолій ПЕТРОВ,
голова Баштанської райдержадміністрації Олександр СЛАВІНСЬКИЙ,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради.
Щиро вітаємо Вас з цієї нагоди. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя і радості. Хай кожен новий день приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають
Баштанське відділення управління виконавчої Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує що, станом на 17 вересня 2020 року профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по
З 17 вересня цього року на території Миколаївської області розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків. Розповсюдження
11 вересня голова райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко, міський голова Іван Рубський за участі голів районної та міської ветеранських організацій Лідії Андрєєвої та Ганни Зюзько, голови
Усі ми використовуємо енергію в нашому повсякденному житті, коли працюємо, відпочиваємо, обігріваємо оселю, або користуємося транспортом.
Проте, чи можна стати більш енергонезалежним? Так, завдяки енергії сонця, вітру, води, землі чи біомаси.
10 вересня 2020 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. відбулося засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні 20 депутатів районної