Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Баштанській райдержадміністрації з 13 березня 2020 року скасовано проведення особистих прийомів громадян в усіх органах місцевої виконавчої влади
Сьогодні зранку на Пагорбі Слави м.Баштанка відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня українського добровольця. У заходах взяли участь виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Калашнікова, заступник голови