Відсьогодні (з 01.08.2019) до роботи приступає лікар-педіатр Чугай Тамара Олегівна, яка закінчила Запорізький державний медичний університет і отримала повну вищу освіту. Заочну частинуі нтернатури проходила в Миколаївській обласній дитячій лікарні. Лікар-офтальмолог
У зв’язку із сприятливими погодними умовами активізувався розвиток амброзії полинилистої – небезпечного корантинного алергену. Із 01 серпня 2019 року в області та районі проводиться місячник боротьби з карантинними організмами. Громадяни – не
23-24 липня ц.р. в Штаб-квартирі НАТО перебувала делегація України на чолі з Керівником експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції О.В.Генчевим у складі головного спеціаліста
Минулих вихідних (12-14 липня) голова Ради волонтерів при райдержадміністрації Ігор Атаманчук спільно із членами Ради Ганною Зюзько, Володимиром Микитиним здійснили поїздку в зону проведення ООС для надання шефської допомоги військовим. Разом
За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам: вік – старше 45 років; страховий стаж
4 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській райдержадміністрації за головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександра Славінського. Членами комісії розглянуто 12
Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації щиро вітає хліборобів Баштанського району, які перетнули 100-тисячний рубіж по намолоту зерна урожаю 2019 року. Хай і надалі щедро колосяться ниви на радість Вам і Вашим родинам,