Керівникам, головам профкомів, трудовим колективам підприємств, установ та організацій Баштанського району та Баштанської міської ради Управління соціального захисту райдержадміністрації звертається до керівників та голів профспілок підприємств, установ та організацій району усіх
18 лютого 2019 року о 9.00 год. у сесійній залі Баштанської районної ради (м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37, ІІ поверх) відбудеться публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і