1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, керівництво Баштанської районної військової адміністрації передали подарунки дітям, чиї батьки загинули, захищаючи Україну. Представники влади вручили маленьким жителям нашого району подарунки та побажали
Кожна і кожен може звертатися за захистом своїх прав і свобод до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо їх порушили органи державної влади, органи місцевого самоврядування (міські, сільські,