Миколаївська область завдяки злагодженій та плідній співпраці влади, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та ДУ «Миколаївський лабораторний центр МОЗ України», інших залучених установ і управлінь, оперативно відреагувала на можливе поширення захворювання
27 лютого 2020 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. відбулося засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні 25 депутатів районної
З 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування доходів громадянами, які отримали доходи у 2019 році та повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 01.05.2020р за місцем