Міністерство охорони здоров’я України інформує: станом на 27 лютого 2020 року у світі зареєстровано 82 164 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 801 – летальні. Одужало вже 32 897 осіб. На
Миколаївська область завдяки злагодженій та плідній співпраці влади, управління охорони здоров’я облдержадміністрації та ДУ «Миколаївський лабораторний центр МОЗ України», інших залучених установ і управлінь, оперативно відреагувала на можливе поширення захворювання
27 лютого 2020 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. відбулося засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні 25 депутатів районної
З 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування доходів громадянами, які отримали доходи у 2019 році та повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 01.05.2020р за місцем
У середу, 26 лютого, в облдержадміністрації відбувся брифінг за участю першого заступника голови ОДА Сергія Бичкова, заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі щодо готовності та протидії поширення коронавірусу на
Шановний Олександре Дмитровичу! Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле
22-23 лютого 2020 року відбувся обласний конкурс розмовного жанру "Барви надії". Від Баштанського району участь в зазначеному заході взяли двоє дітей: Маннов Дмитро та Микитина Наталія. Обоє учасників вибороли призові місця, зокрема
ВООЗ передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 Центру громадського здоров’я України.24 лютого Всесвітня організація охорони здоров’я передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторі Центру
«Ми посилюємо заходи безпеки. Окрім перевірок в аеропортах, ми починаємо перевірки на пунктах пропуску. Багато громадян України перебуває в Італії та інших країнах, де були зареєстровані випадки захворювання. Багато людей
24 лютого 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Якименка О.І. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань з питань