Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Звернення громадян

Шановні жителі Баштанщини!

З метою створення більш доступного способу звернень громадян до керівництва району ви можете звернутися через наш сайт, перейшовши у рубрику «Електронне звернення».

 

Також повідомляємо, що продовжено роботу поштової скриньки для пропозицій, заяв і скарг громадян. Скриньку встановлено при вході до адміністративної будівлі районної ради, яка знаходиться за адресою: 56101 м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37. 

 

Кожен громадянин може безперешкодно звернутися до голови районної ради з будь-якого питання у письмовому вигляді або за телефоном 2-72-51 у дні проведення особистого прийому та телефонного зв'язку «гаряча лінія» і отримати відповідь на відповідне звернення.

 

Для того, аби Ваше звернення не залишалося без уваги, будь ласка, вказуйте своє прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, контактний номер телефону та коротко викладіть суть питання. 

 

Щоденно відбувається виїмка усіх звернень, що надійшли протягом дня, передача безпосередньо голові районної ради для їх розгляду.

 

Водночас у районній раді продовжує свою роботу «телефон довіри» для проведення надання роз’яснень заявникам щодо реалізації громадянами права на звернення. 

 

З пропозиціями щодо підвищення ефективності роботи районної ради зі зверненнями громадян звертатися за телефоном прямого зв’язку (2-64-77) з 8.00 до 12.00 год. та з 13.00 до 17.00 год. (окрім вихідних та святкових днів).


 


Зразок заяви
Підсумки роботи зі зверненнями громадян у Баштанській районній раді