Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Інформація про Систему обліку, види інформації, які зберігаються у Баштанській районній раді

Діяльність Баштанської районної ради забезпечується виконавчим апаратом районної ради відповідно до нормативно-правових актів чинного законодавства України, рішень районної ради, організаційно-розпорядчих документів голови районної ради. Документи, отримані або створені у результаті діяльності районної ради і виконавчого апарату, становлять її документообіг.
 
Реєстрація вхідної, вихідної кореспонденції, а також актів організаційно-розпорядчого характеру, протоколів, рішень, висновків, рекомендацій, інших документів, що утворилися у процесі діяльності, ведеться згідно із Системою обліку публічної інформації, затвердженою розпорядженням голови районної ради, журналами реєстрації документації, затвердженою зведеною номенклатурою справ виконавчого апарату районної ради.
 
За порядком доступу інформація, яка зберігається у Баштанській районній раді, поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом.
 
Будь-яка інформація є відкритою, окрім тієї, що віднесена законом до інформації з обмеженим доступом.
 
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. 
 
Перелік документів, що знаходяться у володінні Баштанської районної ради та види інформації, якою володіє Баштанська районна рада, визначено розпорядженням голови районної ради від 04 квітня 2018 року №25-р.
 
Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
 
Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
 
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).
 
Інформацією з обмеженим доступом є: конфіденційна інформація, таємна інформація, службова інформація.
 
Перелік відомостей, які становлять службову інформацію, або можуть бути віднесені до неї, у Баштанській районній раді, затверджено розпорядженням голови районної ради від 01 грудня 2017 року №95-р.
 
Відповідно до встановленого порядку, визначеного нормативно-правовими актами, здійснюється відбір, облік, архівне зберігання та використання документів на усіх видах матеріальних носіїв інформації, що створюються у Баштанській районній раді, а також передача на державне зберігання документів, віднесених до Національного архівного фонду до архівних установ.