Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Відповідальний за наповнення: управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Матеріали з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції

До уваги учасників антитерористичної операції.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.01.2016р. №10 «Про затвердження плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції» в районі створюється група підтримки самодопомоги та взаємодопомоги для учасників антитерористичної операції.
Участь демобілізованих військовослужбовців є добровільна.
Робота групи буде спрямована на спільне подолання певних проблем.
З питання створення групи та участі у її роботі звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації за тел. 27468.
_____________________________________________________________________________________________________

Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього Українського народу.
З метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, Указом Президента України від 14.01.2015 №15/2015 «Про часткову мобілізацію» оголошено проведення протягом 2015 року часткової мобілізації у три черги протягом 210 діб.
Згідно з цим же Указом Президента України доручено провести у період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення в запас (демобілізацію) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію”.
Законодавством України передбачено гарантії для військовослужбовців-учасників АТО та членів їх сімей.
Органи влади вживають заходи для забезпечення соціального захисту, надання медичної допомоги, адаптації та реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей.


 

  ДОВІДНИК демобілізованого учасника антитерористичної операції
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:29:17
499Kb Скачать скачать

Про внесення зміни до статті 8 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. №423


В допомогу учасникам бойових дій та членам їх сімей
Герої не вмирають