Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Військовий облік військовозобов’язаних

  ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних
Формат: DOC | Добавлен: 07/02/2022 15:13:46
375Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови райдержадміністрації від 21.01.2022 №14-р "Про стан військового обліку на території Баштанського району у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році"
Формат: PDF | Добавлен: 02/02/2022 13:14:21
1306Kb Скачать скачать
  Додатки до розпорядження голови райдержадміністрації від 21.01.2022 №14-р
Формат: RAR | Добавлен: 02/02/2022 13:16:04
113Kb Скачать скачать
  Пам’ятка призваним на військову службу за мобілізацією
Формат: DOC | Добавлен: 07/02/2022 15:13:13
42Kb Скачать скачать

 

 

 До уваги аграріїв щодо бронювання військовозобов’язаних!

У зв’язку із змінами постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218, та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» керівникам підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва необхідно  ПОВТОРНО подати документи на бронювання військовозобов’язаних по оновленій процедурі! 

З метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com

1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою;

2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel .

Форми за посиланням https://cutt.ly/MAAZq0Z

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі: 

·      Рік. 

·      Місяць. 

·      Число (коли подаються пропозиції).

·      Скорочене найменування організації. 

·      Кількість працівників що подаються для бронювання. 

Наприклад:

2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf

2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання. 

Телефон для довідок: +38063-181-51-83

 


 Вимоги щодо бронювання військовозобов’язаних

1. Відповідно до чинного законодавства підприємства, установи та організації мають право бронювати військовозобов’язаних, це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень). Крім того, бронювати співробітників можуть лише ті підприємства та установи, що мають певні мобілізаційні завдання.

2. Надсилати готовий пакет документів (з печаткою та підписом на супровідному листі та пропозиції) на електронну адресу  mobagro2022@gmail.com:

·                   лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням (зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та ПІБ контактних осіб тощо за формою - відсканований в .pdf форматі (ні word, ні jpg і т.і.);

·                   пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, сканований в  pdf форматі та у форматі Excel для щоб таблицю можна було обробити в автоматично! (заповнена інформація не за визначеною формою, не розглядається!!!), (форма пропозицій додаток до постанови КМУ від 7 березня 2022 року № 218)

3. Файли просимо назвати у форматі: Рік. Місяць. Число (коли подаються пропозиції). Скорочене найменування організації. Кількість працівників що подаються для бронювання. Наприклад:

2022.04.07.ТОВ Все буде Україна.1.pdf   -  2022.04.07.ТОВ Все буде Україна.1.xlsx – таблиця Excel!!!

Зверніть увагу, на рекомендації щодо заповнення таблиці

Стовпчик 5 має бути обов’язково вказано і військове звання, і номер військово-облікової спеціальності. Якщо особи не мають військового звання і номеру військово-облікової спеціальності, вони не підлягають бронюванню. Має бути наприклад так: Рядовий 990 або мічман ВУС 435080. Вся інформація є у військовому квитку, приписному. Або не бронюйте!!!

Стовпчик 6 - Найменування та адреса органу державної влади, іншого державного органу, підприємства, установи, організації – це назва та юридична адреса підприємства.

Стовпчик 7 - Назва територіального центру та соціальної підтримки (за місцем розташування органу державної влади, іншого державного органу, підприємства, установи, організації) – це назва військкомату за місцем знаходження роботодавця.

Стовпчик 8 - Назва територіального центру та соціальної підтримки (за місцем перебування військовозобов’язаного на військовому обліку) – це назва військкомату, де приписаний працівник.

Увага!!! Не починайте назву військомату з назви відділу, повна назва військкомату!

Стовпчик 9 – код ЄДРПОУ підприємства навпроти кожного працівника!

У таблиці нічого не змінюєте, колонки (не додаєте) та ячейки не об’єднуєте!!!