Баштанка » Громадська рада » 2018 рік
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

2018 рік

  Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при Баштанській райдержадміністрації
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:32:10
16Kb Скачать скачать

До уваги громадських організацій району.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації райдержадміністрації нагадує, що 22 лютого (продовжено до 23 березня, до 26 квітня, до 28 травня) о 17:00 закінчується прийом документів від громадських організацій району на участь у проведенні установчих зборів громадської ради при райдержадміністрації, які відбудуться 28 травня о 10:00 у залі засідань райдержадміністрації.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  Заява

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

  Рішення про делегування

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (з приміткою про згоду делегованого представника на обробку його персональних даних, що зазначені в біографічній довідці);

  Біографічна довідка

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).

  Інформація про діяльність

Примітка: з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника має містити згоду останнього на обробку та оприлюднення його персональних даних.

Довідки та консультації за телефоном: 2-62-58, 098-840-70-54 (сектор з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).