Баштанка » Фінансовий відділ
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Фінансовий відділ

Відповідальний за наповнення: фінансовий відділ райдержадміністрації


Керівництво
Положення про фінансовий відділ
Графіки
Накази
Виконання бюджету, сплата податків та зборів
Історія відділу
Новини

 Фінансовий відділ Баштанської районної військової адміністрації доводить до відома лист Міністерства фінансів України № 07010-07-6/2501 від 27.01.203 "Про виплату заробітної плати педагогічним та іншим працівникам закладів освіти у 2023 році".

 

 

     Фінансовий відділ Баштанської районної військової адміністрації інформує:

ПРООН продовжує цикл ОНЛАЙН ПРОГРАМ для цільових громад Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Донецької, Луганської областей.   

   Тема:   Стандартизовані підходи до запровадження стратегічного та середньострокового планування розвитку територіальних громад.

Бажаючі можуть зареєструватися за посиланням:

 

docs.google.com/forms/d/1O0Y6sFyyRi75nDzUCuHHumam4BoMscAEia_E0YiBEjU/edit

 

 

Дайджест новин фінансового відділу районної військової адміністрації на 03.11.2023

1. 2 листопада 2023 року Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» до другого читання.

Дохідна частина проекту держбюджету збільшена порівняно з І читанням на 22,2 млрд грн і передбачена у сумі 1 768,5 млрд гривень, в тому числі по загальному фонду збільшилась на 22,1 млрд грн.
 
Видатки та надання кредитів збільшено у законопроекті до другого читання у порівнянні з першим читанням на 95,2 млн грн та становлять 3 355 млрд грн. 
 
Граничний обсяг дефіциту був зменшений на 22,1 млрд грн (до 1 571,5 млрд грн).
 
Потреба у зовнішній фінансовій підтримці складає близько 41 млрд дол. США.
 
«Міністерство фінансів спільно з іншими міністерства та відомствами підготувало проект державного бюджету на 2024 рік до другого читання за результатами опрацювання висновків та пропозицій ВРУ. Принципи та пріоритети, які визначені в проекті бюджету, поданому Урядом на розгляд Парламенту в І читанні – збережені і до ІІ читання. Показники бюджету є збалансованими, але одночасно і напруженими. Продовжуємо активно працювати для залучення необхідного зовнішнього фінансування», - повідомив Міністр фінансів Сергій Марченко.
 
Детально: surl.li/mtzhd
 
2.  Мінфін оновив форму декларації зі збору за паркування*
 
З форми декларації та додатка до неї виключено рядки щодо визначення суми пені, а також примітки до таких рядків щодо порядку обчислення суми пені.
https://tinyurl.com/3dn688w4
3.   До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд гривень 
 
 За оперативними даними надходження (сальдо) до зведеного бюджету у січні – жовтні 2023 року по платежах, що контролюються ДПС, становлять 976,8 млрд грн. До державного бюджету надійшло 605,6 млрд грн, до місцевих бюджетів – 371,2 млрд гривень.
 
Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у січні – жовтні 2023 року становили 595,1 млрд грн. Показники розпису Міністерства фінансів України за доходами загального фонду державного бюджету виконано на 102,5 відс., додатково до бюджету надійшло 14,8 млрд грн. При цьому на рахунки платників відшкодовано 111,6 млрд грн ПДВ.
Детальніше читайте тут  t1p.de/mk43q

Всі новини →

 Дайджест новин фінансового відділу районної військової адміністрації на 08.11.2023

1. Фінустанови будуть поводитися з позичальниками більш етично

Податковий комітет ВРУ рекомендував прийняти у ІІ читанні законопроєкт №9422, який змусить фінустанови, в тому числі колекторські компанії, дотримуватися законодавства та поводитись етично на всі 100%.

https://tinyurl.com/4f3pfenf

2. ДО УВАГИ МІСЦЕВИХ ФІНАНСОВИХ ОРГАНІВ! 
Внесені зміни до Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету та Класифікації доходів бюджету
За лінком: https://mof.gov.ua/storage/files/%D0%9D%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7%20619.pdf та https://mof.gov.ua/storage/files/%D0%9D%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7(26).pdf
 
3. У жовтні 2023 року (станом на 01.11.2023) Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам в обсязі 15,2 млрд грн, зокрема:
базову дотацію перераховано в сумі 2,4 млрд грн, або 100 % до розпису асигнувань;
додаткові дотації перераховано в сумі 2,1 млрд грн.
 
Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами за січень – жовтень  2023 року збільшились на  91,1  млрд грн і станом на 01.11.2023 становлять 206,5 млрд гривень.
 
Залишки коштів збільшилися у всіх регіонах України. За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.
 
Деталі та інфографіка за посиланням: http://surl.li/mxvcf
 
4. Сьогодні Мінфін розмістив облігації на суму понад 11 млрд гривень.
Деталі: https://bit.ly/3oOE112
 
Купівля військових облігацій сприяє перемозі над російською агресією. Кожна інвестована на облігації гривня підтримує нашу армію та фінансову стабільність країни.
 
Деталі про військові ОВДП можна знайти на офіційному сайті: https://bonds.gov.ua/
 
5. До уваги платників єдиного податку третьої групи – юридичних та фізичних осіб першої-третьої груп!  ‼️
 
Звертаємо увагу на необхідність дотримання умов перебування на спрощеній системі оподаткування!
 
Основні вимоги для можливості обрання та переходу юридичними та фізичними особами – підприємцями на сплату єдиного податку встановлено у статті 298 Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву
 
Детальніше читайте тут https://t1p.de/04y70
 
6. Контрольовані іноземні компанії: результати подання повідомлень 
 
З початку 2022 року до Державної податкової служби надійшло 6721 повідомлення про набуття у власність, реєстрацію та продаж/ліквідацію іноземної контрольованої компанії або утворення без статусу юридичної особи (фонди, трасти) (далі – Повідомлення), з яких 6430 – від фізичних осіб – резидентів України та 291 – від юридичних осіб – резидентів України. 
 
Основними країнами, в яких фізичною особою (юридичною особою) – резидентом України набуто/відчужено частки в іноземній юридичній особі, майнових прав на частку в активах, доходу чи прибутку утворення без статусу юридичної особи є Республіка Польща – 33 %, Велика Британія – 15 %, Сполучені Штати Америки – 13 %, Республіка Кіпр – 11 %, Естонська Республіка – 7 %, інші країни – 21 %.
 
Детальніше читайте тут  https://t1p.de/scgbl