Баштанка » Громадська рада » 2011 рік
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

2011 рік

 СКЛАД ІНІЦІАТИВНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ 

з підготовки проведення установчих зборів по створенню громадської ради 
при Баштанській райдержадміністрації  

П.І.П.

Громадська організація/місце роботи

1.        

Андрєєва Лідія Василівна

Районне громадське об’єднання ветеранів  війни і праці

2.        

Маламуж Олександр Анатолійович

Спілка підприємців

3.        

Васюнькін Олександр

Володимирович

Баштанська районна рада голів профкомів та профорганізаторів працівників освіти та науки

4.        

Гонта Василь Миколайович

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

 ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Розпочато формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено новий порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях.
Громадська рада при районній державній адміністрації (далі — громадська рада) - постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Строк повноважень складу громадської ради – два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів - кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що райдержадміністрація повідомляє на веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія, заслуховується інформація про результати діяльності громадської ради, що діяла при облдержадміністрації до проведення установчих зборів. 
Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради райдержадміністрація оприлюднює на веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Райдержадміністрація затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.
Установчі збори для формування громадської ради при райдержадміністрації планується провести 4 лютого 2011 року о 10.00 год. у залі засідань райдержадміністрації. 
Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 20 січня 2011 року о 17.00 год. 
Заяви та копії документів до ініціативної групи надавати на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Гонті Василю Миколайовичу – завідувачу сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації.
Довідки та консультації за телефоном: 2-62-58, 098-7100608 (сектор з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).

                                                                                                                                 Ініціативна робоча група з підготовки 
                                                                                                                                 установчих зборів для формування 
                                                                                                                                 нового складу громадської ради 
                                                                                                                                 при Баштанській райдержадміністрації 

  ПЛАН РОБОТИ громадської ради при райдержадміністрації на 2011 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:25:50
45Kb Скачать скачать

Установчі збори громадської ради
Засідання громадської ради

 ПРОТОКОЛ

засідання громадської ради при райдержадміністрації

4 лютого 2011 року                                                                                                                                          м.Баштанка
10:30 год.                                                                                                                                                            зал  засідань 
                                                                                                                                                                              райдержадміністрації  

Присутні: учасники зборів 13 членів ради з 14;
Представники Баштанської райдержадміністрації, представник районної газети «Голос Баштанщини».
Відповідно до положення про громадську раду при райдержадміністрації (далі – громадської ради) засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менше як половина її членів.

ПОСТАНОВИЛИ:

Розпочати засідання ради.
Голосували: «За» - одностайно.
Проект порядку денного засідання громадської ради оголосив завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, секретар установчих зборів громадської ради В.М.Гонта

ПОСТАНОВИЛИ:
затвердити порядок денний

I. Обрання голови, заступників, секретаря громадської ради.
II. Схвалення проекту положення про громадську раду при райдержадміністрації.
Доповідає: Шевченко С.Д., перший заступник голови райдержадміністрації
III. Про орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік.
Доповідає: Гонта В.М., завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації
IV. Орієнтовний план проведення засідань громадської ради. Громадське обговорення плану заходів з реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства у 2010 році та внесення пропозицій щодо плану на 2011 рік.
Доповідає: голова громадської ради
V. Різне.
І. Запропонували:
Голова громадської ради – О.А.Маламуж
Заступники голови громадської ради – В.Й Луценко, М.В.Герасимлюк
Секретар громадської ради – В.М.Гонта (на засіданнях не має права голосу)
Вирішили одноголосно затвердити запропоновані кандидатури
ІІ. З другого питання виступив Шевченко С.Д., перший заступник голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх з проектом положення про громадську раду.
М.В.Герасимлюк запропонував внести зміни до положення про громадську раду (щодо прийняття до громадської ради тих представників інституту громадянського суспільства, які раніше не виявляли бажання брати участь в установчих зборах).

ПОСТАНОВИЛИ:
Схвалити положення про громадську раду з врахуванням пропозицій
Голосували: «за» - одностайно

ІІІ. Слухали завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації В.М.Гонту, який ознайомив з орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік.
Внесли пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік.

ПОСТАНОВИЛИ:

3.1. Інформацію про орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік взяти до відома.
3.2. Врахувати пропозиції громадської ради та внести зміни до орієнтовного плану консультацій з громадськістю.
3.1. Інформацію про орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2011 рік взяти до відома.
3.2. Врахувати пропозиції громадської ради та внести зміни до орієнтовного плану консультацій з громадськістю.
Голосували: «за» - одностайно
ІV. Слухали голову громадської ради щодо орієнтовного плану проведення засідань громадської ради. Громадське обговорення плану заходів з реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства у 2010 році та внесення пропозицій щодо плану на 2011 рік.
Внесли пропозиції до орієнтовного плану проведення громадської ради на 2011 рік.

ПОСТАНОВИЛИ:

4.1. Інформацію голови громадської ради про орієнтовний план проведення засідань громадської ради на 2011 рік взяти до відома.
4.2. Врахувати пропозиції громадської ради та внести зміни до орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2011 рік.
4.3. Схвалити план консультацій з громадськістю на 2011 рік
Голосували: «за» - одностайно
Голова установчих зборів подякував присутнім за плідну, конструктивну роботу та запросив зробити загальне фото для висвітлення у районній газеті «Голос Баштанщини» та в мережі Інтернет.

Голова зборів:  ____________________      Маламуж Олександр Анатолійович  
Секретар:          ____________________       Гонта Василь Миколайович