Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Відділ інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології


Екологія
Містобудування та архітектура
Житлово-комунальне господарство
Інфраструктура району
Інформаційний розділ

Відповідальний за наповнення: відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля управління соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації

 Доводимо до відома лист Миколаївської ОДА від 23.06.21

  Умови для перевізників
Формат: DOC | Добавлен: 29/07/2021 10:24:36
82Kb Скачать скачать
  Умови конкурсу
Формат: DOC | Добавлен: 29/07/2021 10:24:48
49Kb Скачать скачать
  Повідомлення про оприлюдення
Формат: DOC | Добавлен: 29/07/2021 10:25:08
30Kb Скачать скачать
  Аналіз регуляторного впливу
Формат: DOC | Добавлен: 29/07/2021 10:25:23
120Kb Скачать скачать
  ДП Науково-дослідний і проєктний інститут містобудування
Формат: PDF | Добавлен: 28/09/2021 10:54:43
991Kb Скачать скачать
  Роз'яснення Міністерства розвитку громад та територій України
Формат: PDF | Добавлен: 28/09/2021 10:58:07
797Kb Скачать скачать

Закон України "Про енергетичну ефективність"


 

 

  Заява на участь у навчанні
Формат: RTF | Добавлен: 17/09/2022 12:40:42
157Kb Скачать скачать

Підготовка суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до опалювального періоду - на контролі Держенергонагляду!

   З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання та теплоспоживання Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки підготовки енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022 - 2023 років (далі – ОП).

Так, у межах компетенції, Держенергонагляд здійснює контроль виконання планів організаційно-технічних заходів з підготовки теплових господарств суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та споживачів соціальної сфери, проведення ними гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, промивання та випробувань енергообладнання котелень, теплових пунктів у визначені строки.

За результатами моніторингу Держенергонагляду, станом на початок вересня 2022 року, теплогенеруючими, теплотранспортуючими, теплопостачальними організаціями проведено гідравлічні випробування 6,2 тис. км теплових мереж (у двотрубному обчисленні).

За інформацією споживачів теплової енергії (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти) та проведеним моніторингом Держенергонаглядом гідропневматичне промивання систем опалення проведено на 5 566 об’єктах та гідравлічне випробування систем опалення на щільність та міцність на 5 823 об’єктах.

З метою оцінки стану підготовки/готовності теплових господарств до роботи в ОП та завчасного виявлення недоліків щодо належної експлуатації теплових господарств, за зверненнями суб’єктів господарювання, територіальними органами Держенергонагляду було оглянуто 1 663 енергетичних об’єкта, серед яких 476 джерел теплової енергії з приєднаними до них тепловими мережами та 1 187 систем теплоспоживання споживачів теплової енергії, в тому числі соціально важливих споживачів (закладів охорони здоров’я, освіти та дошкільної освіти).

За результатами проведених Держенергонаглядом моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та готовності до ОП виявлено 1 531 порушення вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання.

Типові порушення/зауваження виявлені Держенергонаглядом під час оцінки стану підготовки енергетичних об’єктів та споживачів соціальної сфери до роботи в ОП:

·                    не проведено або проведено не в повному об’ємі промивання теплопроводів системи теплопостачання-теплоспоживання;

·                    не проведено або проведено не в повному об’ємі гідравлічні випробування теплопроводів систем теплопостачання-теплоспоживання на міцність та щільність;

·                    відсутня або частково відсутня теплова ізоляція на трубопроводах індивідуального теплового пункту;

·                    не атестовано у встановленому порядку кваліфікаційну комісію для перевірки знань персоналу з вимог правил технічної експлуатації теплових установок і мереж;

·                    не проведено протиаварійні тренування з експлуатаційним персоналом котельні з фіксацією проведених заходів у «Журналі протиаварійних тренувань»;

·                    інші порушення.

З метою усунення порушень суб’єктам господарювання надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів, виконання яких знаходиться на контролі у територіальних органів Держенергонагляду.

На даний час суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули 133 порушення (8,7 %). Держенергонагляд продовжує здійснювати контроль за станом усунення виявлених порушень.

Також представники Держенергонагляду брали участь у складі 142 комісій, робочих груп органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період і входження в ОП. Наразі за участю Держенергонагляду проведено 154 оперативних штаби органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з підготовки теплових господарств суб’єктів господарювання до роботи в ОП, що підтверджується розпорядчими документами цих органів. Робота із залучення представників Держенергонагляду продовжується.

Під час засідань комісій (оперативних штабів, робочих груп), підіймались проблемні питання, зокрема, щодо відновлення пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації об’єктів сфери теплопостачання та стану підготовки суб’єктів господарювання соціально важливої сфери до ОП.

Так, з 24.02.2022 Держенергонагляд, в межах компетенції, забезпечує збір, фіксацію, аналіз та узагальнення інформації, про пошкодження об'єктів критичної енергетичної інфраструктури, а саме об’єктів у сфері теплопостачання, та збитків, завданих суб’єктам господарювання, які провадять діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, внаслідок бойових дій, з подальшим інформуванням Міністерства енергетики України.

 

  Методичні рекомендації
Формат: PDF | Добавлен: 20/12/2022 12:51:27
220Kb Скачать скачать

store/files/file/1339 ужкг ова.pdf