Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Інфраструктура району

До уваги автоперевізників та пасажирів Баштанського району!

Шановні надавачі послуг по перевезенню пасажирів та громадяни.

В умовах постійного загострення епідемічної ситуації,  пов’язаної з поширенням COVID-19, просимо Вас суворо дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів при поїздці автобусами. Виконання найпростіших заходів громадської безпеки, а саме: дотримання маскового режиму, безпечного інтервалу, заходів особистої гігієни тощо, дасть змогу зменшити ризик захворювання цією небезпечною недугою.


 

 До відома керівників бюджетних організацій і установ району - власників електрифікованих споруд!

Лист АТ Миколаївобленерго

Перелік споруд, на яких необхідно виконати вимоги

До відома органів місцевого самоврядування!
 
01 вересня 2021 року Міністерством розвитку громад та територій розпочато прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки.
 
Інформація за посиланням  http://surl.li/aemuf
 
 
(за повідомленням пресслужби Мінрегіону)

 

 До відома суб’єктів господарювання

Баштанського району про нові правила

щодо дотримання габаритно-вагового контролю на дорогах

та відповідальність за їх порушення

 

Законами України від 03 червня 2021 року № 1534-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю»,   який   набирає   чинності   з   01.10.2021    (далі   -   Закон   1534)   та від 29 червня 2021 року № 1582-IX «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно- вагового контролю» (далі - Закон 1582), з 01 жовтня 2021 року встановлюються нові правила щодо дотримання габаритно-вагового контролю на дорогах та відповідальність за їх порушення.

Закон розроблено з метою недопущення руйнування автомобільних доріг,

поліпшення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП та збереження життя i здоров'я людей.

Законами передбачено такі штрафи:

за перевищення   габаритно-вагових   норм   на   5-10%   штраф   складе

500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн.), при перевищенні норм на 10-20% штраф зросте до 1000 мінімумів (17 000 грн.), на   20-30%   -   2000   неоподатковуваних    мінімумів   (34   000   грн.),   понад 30% - 3000 мінімумів (51 000 грн.);

ухилення   або   відмова   від проходження   габаритно-вагового контролю, а

також перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, розташування транспортних засобів на проїзній  частині, вчинення правопорушень в зоні габаритно-вагового контролю спричинить накладення штрафу в poзмipi  3000   неоподатковуваних   мінімумів   доходів громад (51 000 грн.).

Штраф   за   невиконання   вимог   працівників   Укртрансбезпеки   про

зупинку транспортного засобу в poзмipi 3000 тисяч неоподатковуваних мінімумів (51 000 грн.) тепер буде платити власник, а не водій транспортного засобу.

Також    аналогічний    за    розміром  штраф    вводиться    за    внесення вантажовідправником недостовірних відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної.

У свою чергу за невиконання законних вимог посадових oci6 Укртрансбезпеки встановлений штраф у розмірі 50-150 неоподатковуваних мінімумів доходів (850-2550 грн.).

Додатково наголошуємо, що відповідно до норм Закону (ст. 1322 КУпАП) відповідальність за   внесення   недостовірних відомостей про масу вантажу до товарно-транспортної  накладної   або   іншого   визначеного законодавством   документа   на   вантаж   покладається    на вантажовідправника та тягне за собою накладення штрафу в розмірі  3000 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 000 грн.).

Додатково повідомляю, що розпорядженням   голови облдержадміністрації від 09.06.2021 № 323-р створено робочу групу з питань організації якісної роботи пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, Управління Служби безпеки України в Миколаївській області, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області Управління Держпраці у Миколаївській області, Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, та ДП «Агенція місцевих доpiг Миколаївської області».

Таким    чином,    на    основних    шляхах,    які    ведуть    до    м.    Миколаєва, з 01 жовтня 2021 року у цілодобовому режимі роботи функціонуватимуть

5 пересувних габаритно-вагових комплексів.   До   роботи   пересувних   ГВК стильно i3 співробітниками  Укртрансбезпеки та Патрульної поліції, працюватимуть співробітники вищезазначених контролюючих органів i виконавчої влади.