Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Містобудування та архітектура

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Баштанська районна державна адміністрація оприлюднює документ державного планування – «Детальний план території земельної ділянки для будівництва, обслуговування підприємства з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції в межах Казанківської селищної ради Баштанського району Миколаївської області» на підставі Розпорядження Баштанської районної державної адміністрації  Миколаївської області від 25.03.2021 року №80-р та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Головна мета дійсного детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території за межами населеного пункту; визначення її функціонального призначення та параметрів забудови з метою розміщення об’єктів обслуговування підприємства з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції; виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно - гігієнічними нормами; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення; зображення існуючої земельної  ділянки та її функціонального використання; інших об’єктів,  що підлягають охороні відповідно до законодавства; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: створення інженерної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору тощо.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО – Баштанська районна державна адміністрація. Орган, який приймає рішення про затвердження документу державного планування – Баштанська районна державна адміністрація, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО - ТОВ «ПБ Базис».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування буде здійснена з 22 квітня 2021 року по 27 травня 2021 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Громадські слухання містобудівної документації відбудуться 7 травня 2021 року об 11.00 годині, за адресою: Миколаївська область, смт Казанка, вул.Миру, 197 (будівля будинку культури).

 Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Баштанської районної державної адміністрації, на адресу: 56101, Миколаївська обл, Баштанський район, м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 37, або на електронну адресу: bashtanka@mk.gov.ua. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 27 травня 2021 року.

Ознайомитися з проєктом ДДП та звітом про СЕО  можна за адресою: Миколаївська область, м.Баштанка, вул.Героїв Небесної Сотні, 37, а також на офіційному веб-сайті Баштанської районної державної адміністрації https://bashtanka.mk.gov.ua/.

Відповідальний: Чорний Анатолій Васильович – начальник відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології управління соціально-економічного розвитку території Баштанської райдержадміністрації Миколаївської області, тел.: (05158)2-73-84, e-mail: bashtanka@mk.gov.ua

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу  державного планування відсутня.

 

З проєктом ДДП можна ознайомитись нижче:

117.02-2021 ПЗ ДПТ

117.02-2021-ПЗ.ОНПС

Креслення 117.02-2021 ДПТ проєкт

Креслення 117.02-2021 ОНПС

  Заява про СЕО складські приміщення смт Казанка
Формат: DOCX | Добавлен: 14/04/2021 10:38:02
298Kb Скачать скачать
 
ДО УВАГИ ЗАБУДОВНИКІВ ТА СУБ’ЄКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ.
 
 
З 1 серпня 2019 року вступили в дію нові державні будівельні норми щодо цивільного захисту громадян: нові ДБН В.1.2-4:2019 «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту» та Зміни №4 у ДБН В.2.2-5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту». Це норми з грифом ДСК (для службового користування). Вони посилюють цивільний захист громадян та запроваджують сучасні рішення для підвищення безпеки людей.
          Нові норми доступні для користування і містять сучасні рішення, технології та вдосконалені вимоги до проектування сховищ, укриттів, а також всіх необхідних заходів цивільного захисту у сфері містобудування та будівництва, а саме:
• вдосконалено вимоги на проєктування (розроблення) інженерно-технічних заходів цивільного захисту та споруд цивільного захисту;
• прописано чіткі вимоги до проєктування споруд подвійного призначення;
• встановлено вимоги до світломаскування в населених пунктах та на об’єктах господарювання;
• удосконалено проектування безбар’єрного простору для людей з інвалідністю у спорудах цивільного захисту;
• прописано застосування нового сучасного фільтровентиляційного обладнання та інші зміни.
Норми були розроблені Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту (УкрНДІЦЗ).
Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проєктування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.
 

 ДПТ Казанка

Рішення про затвердження земельної ділянки

Заходи моніторингу ДДП

Довідка про консультації

Том 1 текстові та графічні матеріали 117.02-2021 ПЗ ДПТ ч1

Том 1 текстові та графічні матеріали 117.02-2021 ПЗ ДПТ ч2

Том 2 текстові та графічні матеріали 117.02-2021 ПЗ ОНПС