Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Житлово-комунальне господарство

«Теплі кредити» надаються і на зарядні станції для електромобілів

У цьому році «теплі кредити» можна залучити на встановлення електрозарядок для електромобілів. Держава надасть компенсацію 35% суми кредиту (але не більше
14 тис. гривень). Про це повідомив т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура в інтерв’ю для телеканалу «Україна».

Чому важливо розвивати цей напрям?

·       Ринок електромобілів в Україні активно зростає. На 01.04.2021 в Україні налічується понад 27 тис. електрокарів. Хоча ще на кінець 2017 р. їхня кількість становила близько 5 тис.

· Використання електромобілів – частина глобального «зеленого» переходу та внесок у:

- скорочення шкідливих викидів у навколишнє середовище;

- зменшення шумів в населених пунктах;

- покращення екології.

·       Використання електрозарядок сприятиме стабільній роботі енергосистем та зменшенню дисбалансів в мережі, викликаних нерівномірними навантаженнями від споживачів.

Як безпечно і дешево зарядити авто – у сюжеті: https://youtu.be/MemYsCc3S3U

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю 


  Перелік документів для отримання кредиту на придбання житлового будинку (квартири)
Формат: DOC | Добавлен: 14/06/2021 16:37:15
94Kb Скачать скачать
  ПраТ АвтоКРАЗ
Формат: PDF | Добавлен: 17/06/2021 11:38:44
402Kb Скачать скачать
  Лист по АВТОКРАЗу
Формат: PDF | Добавлен: 17/06/2021 11:39:26
71Kb Скачать скачать
  Автомобілі КРАЗ
Формат: PDF | Добавлен: 17/06/2021 11:41:52
1436Kb Скачать скачать

Засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону

20 травня відбулося засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 років, яке провів голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів.

У засіданні взяли участь голова Інгульської територіальної громади Алла Миронова, перший заступник Баштанського міського голови Олександр Васильєв, представники АТ "Миколаївгаз" (АТ "Миколаївгаз") - начальник Баштанського відділення Володимир Пушкарьов та начальник Баштанської дільниці Олександр Сидорика, відповідальні працівники райдержадміністрації та міської ради.

Владислав Мирославович закликав громади не зволікати з часом щодо підготовки власних закладів до нового опалювального сезону: "Незважаючи на те, що опалювальний сезон нещодавна лише завершився, прошу вас з усією відповідальністю віднестися до нового опалювального сезону". - Слід невідкладно розпочати вирішення проблем закладів, які знаходяться на території громад. Не для кого не секрет, що вони однотипні - відсутність модемного зв'язку, модернізація систем опалення, подекуди необхідно провести заміну опалювальних котлів та лічильників. Тому хотів би бачити тісну співпрацю між громадами та АТ "Миколаївгаз" - зауважив голова райдержадміністрації.

Очільник району зостеріг громади від недобросовісних постачальників блакитного палива та виконавців робіт з модернізації систем загопостачання: "Наголошую на виваженому підході до проведення тендерних процедур та заключенні угод". – Щодо газопостачання, то відомі випадки підписання договорів за заниженими цінами, слідом за якими з'являються безліч додаткових угод, внаслідок підписання яких ціна зростає подекуди в рази; щодо модернізації, то існують ситуації, коли спритні ділки проводять роботи, які інколи не відповідають, навіть, проєктним та подекуди з грубим порушенням технічних умов. Озвучені мною випавки в кінцевому результаті призводять до непередбачуваних втрат і так скудних місцевих бюджетів, - наголосив Владислав Дмитрів.

В результаті проведення засідання штабу вирішено:

1) рекомендувати громадам продовжити роботу по встановленню модемного зв’язку на рівні розпорядників коштів територіальних громад;

2) рекомендувати головам територіальних громад встановити контроль за своєчасним укладанням договорів на газопостачання для опалення бюджетних установ і організацій соціальної сфери;

3) встановити контроль з урахуванням вимог законодавства щодо здійснення публічних закупівель, виходячи з обсягів бюджетних призначень, передбачених у кошторисах.


Підготовка до опалювального сезону триває

Перебуваючи в Казанці 4 червня, голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів виїзне засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 років за участі представників Казанківської селищної, Новобузької міської та Володимирівської сільської територіальних громад, а також АТ "Миколаївгаз".

Закликав громади не гаяти дорогоцінний час та вже зараз розпочати підготовку до опалювального сезону. Особливий акцент зробив на закладах гуманітарної сфери - освіти, культури, охорони здоров'я та соціального захисту.

Наголосив, що діти в садочках та школах мають навчатися в комфортних умовах, тому зостеріг від підписання угод з недобросовісними ділками, які занижуючи цінові пропозиції по енергоресурсам та виконанню робіт діють за шахрайськими схемами, заводять громади в глухий кут, нав'язуючи різноманітні додаткові угоди.

Закликав представників АТ "Миколаївгаз" до плідної співпраці з громадами щодо повірки лічильників, узгодження проєктної документації, вчасного пуску газу.