Шановний Олександре Дмитровичу! Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле
22-23 лютого 2020 року відбувся обласний конкурс розмовного жанру "Барви надії". Від Баштанського району участь в зазначеному заході взяли двоє дітей: Маннов Дмитро та Микитина Наталія. Обоє учасників вибороли призові місця, зокрема
ВООЗ передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 Центру громадського здоров’я України.24 лютого Всесвітня організація охорони здоров’я передала 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторі Центру
«Ми посилюємо заходи безпеки. Окрім перевірок в аеропортах, ми починаємо перевірки на пунктах пропуску. Багато громадян України перебуває в Італії та інших країнах, де були зареєстровані випадки захворювання. Багато людей
24 лютого 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Якименка О.І. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань з питань
20 лютого 2020 року о 10:00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Шевченка Ю., за участі депутатів районної ради Атаманчука І., Мельника А.,
20 лютого 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням заступника голови постійної комісії районної ради Курила В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК,
Відповідно до ст. 376 Цивільного кодексу України самочинним вважається будівництво житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна у разі: • якщо вони збудовані (будуються) на земельній ділянці, що не була відведена особі,
Під такою назвою 14 лютого в Баштанській центральній районній бібліотеці пройшла розважально-пізнавальна година до Дня святого Валентина, одного з найулюбленіших свят молоді. День всіх закоханих - це свято романтики, кохання
17 лютого 2020 року о 10:00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Коновалик Н., за участі депутатів районної ради Шпарук О.,Савченко С., Росєєва М.,