З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті
1 березня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературно-мистецького клубу «Роксолана». В цей перший чудовий весняний вечір в гості до роксоланівців завітав наш земляк, молодий талановитий поет, співак, музикант
4 березня делегація Баштанського району у складі освітян, медиків, представників культури та місцевого самоврядування, на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександром Славінським та головою
У світі існує багато свят, які ми з нетерпінням очікуємо. І ось 2004 року з’явилось ще одне свято – Всесвітній день котів,яке відзначають у перший день весни. До нього готуються
Президент Петро Порошенко під час участі у Раді регіонального розвитку Миколаївської області наголосив на перспективах розвитку Миколаївщині, зокрема суднобудівному потенціалі. «Миколаїв – місто, де є «Зоря» - «Машпроект», яке нещодавно презентувало
1 березня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із головою районної ради Анатолієм Петровим відвідали Баштанський краєзнавчий музей, де цими днями експонується тематична фотодокументальна
Кабінетом Міністрів України 6 лютого 2019 року прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії
Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» від 6 грудня 2018 року обласним державним адміністраціям, а також КМДА доручено розробити плани перспективного розвитку відповідних областей