З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті
1 березня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературно-мистецького клубу «Роксолана». В цей перший чудовий весняний вечір в гості до роксоланівців завітав наш земляк, молодий талановитий поет, співак, музикант
4 березня делегація Баштанського району у складі освітян, медиків, представників культури та місцевого самоврядування, на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександром Славінським та головою
У світі існує багато свят, які ми з нетерпінням очікуємо. І ось 2004 року з’явилось ще одне свято – Всесвітній день котів,яке відзначають у перший день весни. До нього готуються
У понеділок, 4 березня, за участі Президента України Петра Порошенка на Миколаївщині відбулося підсумкове засідання обласної Ради Регіонального розвитку. За словами очільника області, подія стала логічним завершенням масштабної роботи громади та
Президент Петро Порошенко під час участі у Раді регіонального розвитку Миколаївської області наголосив на перспективах розвитку Миколаївщині, зокрема суднобудівному потенціалі. «Миколаїв – місто, де є «Зоря» - «Машпроект», яке нещодавно презентувало
1 березня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із головою районної ради Анатолієм Петровим відвідали Баштанський краєзнавчий музей, де цими днями експонується тематична фотодокументальна
Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання «доступних ліків» – за електронним рецептом. Вже з квітня лікарі будуть виписувати тільки е-рецепти на ліки, що включені до урядової програми «Доступні ліки».
Кабінетом Міністрів України 6 лютого 2019 року прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії
Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» від 6 грудня 2018 року обласним державним адміністраціям, а також КМДА доручено розробити плани перспективного розвитку відповідних областей